„Wierzące szafiarki”: Bliźniaczki Laskowskie pokazują ubrania i… chwalą Pana (Są śliczne i uduchowione)

Otwarcie przyznają się do swojej religijności i chętnie cytują Biblię.
„Wierzące szafiarki”: Bliźniaczki Laskowskie pokazują ubrania i… chwalą Pana (Są śliczne i uduchowione)
źródło: Instagram (instagram.com/blizniaczkilaskowskietwins)
21.10.2017

Są młode, piękne, uśmiechnięte, potrafią się dobrze ubrać i nie wstydzą się swojej wiary. Bliźniaczki Laskowskie to prawdziwy fenomen polskiej blogosfery. „Wierzące szafiarki” uwielbiają pokazywać swoje stylizacje, opowiadać o trendach i kosmetykach, ale mają jeszcze jeden cel - przy okazji ewangelizować i pokazywać, że katolicyzm też może być modny.

Anna i Ewa mogą się pochwalić niemal 25 tys. obserwatorów na Instagramie. Na swoim wspólnym profilu siostry regularnie publikują swoje zdjęcia, zwracając uwagę także na ich opis. Tam znajdziemy zarówno cytaty z Biblii, jak i religijnych myślicieli. Wschodzące gwiazdy Internetu zgrabnie łączą powierzchowność (ubrania) z tym, co wewnątrz (życie duchowe).

Myślicie, że to dobry sposób na chwalenie Pana? Zobacz zdjęcia i zwróć szczególną uwagę na ich opisy.

Zobacz również: Szokujący poradnik: Tak NIE MOŻE ubierać się katoliczka. Zobacz zakazane kreacje!

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 21.10.2017 20:12
Paskudne bezmyslne ryje...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.10.2017 20:04
Fuuuj co za paskudy.Bleee.......
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.10.2017 20:03
Fuuuj co za paskudy.Bleee.......
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.10.2017 19:54
Paskudne pyski z tona tapety.Zero cyckow plus ciuchy beznadziejne.I ten lans niby na Pismo.Zenada .Obrzydliwie glupie dziewuszyska pustaki umyslowe do tego gowniana uroda. Co za guano tutaj lansujecie. Brak slow.
odpowiedz
Kasia89 (Ocena: 5) 21.10.2017 19:14
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie