Kolejna ofiara chorej fascynacji: Nastolatka straciła wzrok, bo chciała wyglądać jak Popek!

Naśladowanie idola poszło o krok za daleko.
Kolejna ofiara chorej fascynacji: Nastolatka straciła wzrok, bo chciała wyglądać jak Popek!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anoxi_cime/)
18.10.2017

Pamiętacie nastolatka z Kalisza, który okaleczył sobie twarz, by wyglądać jak Popek? Dwa lata temu wszyscy pisali o chłopaku, który do końca życia będzie chodził z blizną na twarzy. Fascynacja raperem doprowadziła go niestety do trwałego oszpecenia.

Z perspektywy czasu ta spontaniczna skaryfikacja wydaje się jedynie niewinną zabawą. A wszystko przez niejaką anoxi_cime, która straciła wzrok po tym, jak zdecydowała się wytatuować swoje gałki oczne… Chęć wizerunkowego zbliżenia się do swojego idola niestety spowodowała trwałe kalectwo.

- Dziewczyna ujawniła, że zdecydowała się na wytatuowanie gałki ocznej na czarno. Jak się okazało, nie sprawdziła ani studia, ani tatuatora, który podjął się wykonania zabiegu. Podczas tatuowania, niedoświadczony tatuator wbił igłę zbyt głęboko, co spowodowało przebicie gałki ocznej oraz użył zbyt dużej ilości tuszu.

Cena, jaką musiała zapłacić za niefortunną ozdobę oczu była najwyższa - przez niekompetencję tatuatora straciła wzrok w jednym oku. Najpierw obumarła tęczówka, w konsekwencji czego zachorowała na jaskrę, która przekształciła się w zaawansowane stadium zaćmy – informuje serwis pudelek.pl.

Niepokojące w całej historii jest to, że anoxi_cime informowała tatuatora o bólu gałek ocznych, ale ten twierdził, że wszystko jest w porządku. Kiedy dolegliwość nie ustępowała, dziewczyna trafiła na salę operacyjną. Mimo trzech operacji fatalne skutki okazały się nieodwracalne.

Zobaczcie, jak pół-niewidoma fanka Popka wygląda z czarnymi gałkami ocznymi. Myślicie, że takich bezrefleksyjnych fanów rapera jest więcej?

Polecamy także: Pierwsza żywa Barbie, która... może Ci się spodobać. Jest śliczna i ma świetny styl!

 

Post udostępniony przez @anoxi_cime

 

Post udostępniony przez @anoxi_cime

 

Post udostępniony przez @anoxi_cime

 

Post udostępniony przez @anoxi_cime

Komentarze (18)

Ocena: 4.78 / 5
Ania (Ocena: 5) 19.10.2017 21:58
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
odpowiedz
Żaba (Ocena: 5) 19.10.2017 12:12
Gdyby ktoś zastanawiał się kto to robił: Conor Adamski. Crm bodymodifications. Człowiek legenda- dziadek był przywódcą IRA a babcia pracowała w Służbach Specjalnych. Takie historie opowiada że można o nim sagi pisać. Człowiek bez żadnej szkoły lekarskiej itp. Twierdzi że ma wykształcenie itp. Ale nikt nie widział dyplomów. Twierdzi że nazywa się Conor- w dowodzie ma Piotr Adamski. Mówi też że jest Irlandczykiem- Jest Irlandczykiem z Radomia. Sami zadajcie sobie pytanie czy chcielibyście robić coś u takiego typa.
odpowiedz
bleeee.... (Ocena: 5) 19.10.2017 11:11
Dziewcze wątpliwej urody oszpeciło się jeszcze bardziej
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 18.10.2017 21:09
Dobrze jej tak. Za głupotę się płaci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2017 18:19
a co temu winny jest Popek? Ona wcale nie jest żadną jego psychofanką, co widać po jej social media. Zrobiła sobie z nim zdjęcie bo on też ma czarne oczy. Nie wiem z czego taka potrzeba tatuażu na oczach wynikła u tej dziewczyny ale to media bezsensownie zastawiają ja z tym Karolkiem co pociął twarz dla Popka. Zrobiła głupotę ,poniosła konsekwencję, podpinanie tego pod wpływy Popka to tania sensacja. Nie lubię go, ale bez przesady ,że to antychryst dla którego młodzi ludzie się okaleczają
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo