Justyna z programu „Rolnik szuka żony” odpowiedziała hejterom na Instagramie!

Co dokładnie napisała?
Justyna z programu „Rolnik szuka żony” odpowiedziała hejterom na Instagramie!
Fot. facebook.com (https://www.facebook.com/justyna.szywala?fref=ts)
17.10.2017

Justyna z programu „Rolnik szuka żony” od samego początku nie wzbudziła sympatii widzów. W komentarzach pisanych na portalach internetowych można było znaleźć wypowiedzi, że jest zbyt nachalna i za bardzo nastawia się na związek z Karolem – rolnikiem, w którego gospodarstwie przebywała. Ostatni odcinek przelał czarę goryczy, ponieważ Justyna dała popis zazdrości. Nie przeszedł on bez echa, a Instagram wypełniły krytyczne komentarze. Czytamy m. in.:

- Nie za bardzo ja lubię za bardzo jest zazdrosna i się narzuca

- Nawiedzona jak nic

- Co za czupiradło, zero klasy, tak ośmieszać się w TV dla jakiegoś Karolka

- Okropna, wymyśla żeby zwrócić na siebie uwagę

- Boje sie jej

- Była moją faworytką ale po wczorajszym odcinku spadła na ostatnie miejsce. Ciekawa jestem dalszych losów...

- Czy to nie jest przyklad desperacji? Level hard

Mało kto spodziewał się jednak, że Justyna odpowie hejterom. Piękna florystka skomentowała swój udział w programie...

Zobacz także: Internet aż huczy na temat Justyny z „Rolnik szuka żony”! „Chorobliwie zazdrosna, toksyczna, nawiedzona!”

 

 

Justyna z rolnik szuka żony

Fot. facebook.com (https://www.facebook.com/justyna.szywala?fref=ts)

- Jestem z siebie dumna!! Piękna, odważna, inteligentna, wysportowana, grzeszna, widzę swoje niedoskonałości, do których potrafie przyznać się przed sobą i całą Polską a później potrafię ciężko pracować nad swoimi wadami a Wy Piękni Ludzie, bardzo musicie cierpieć skoro swoje życiowe żygi zamieniacie na hejty!! Miejcie odwagę żyć dla Miłości, będąc sobą!! Amen – pisze Justyna, a potem dodaje kolejny komentarz. - Pogody Ducha życzę wszystkim Hejtującym i Miłującym.

Znalazły się też osoby, które stanęły w jej obronie.

- Justyna może jest trochę przewrażliwiona, ale to może wynikać z jej zauroczenia Karolem i zwykłej zazdrości. Ciężko oceniać człowieka na podstawie kilku momentów pokazanych w tv z całego dnia, ae wydaje mi się, że większość komentujących zbyt pochopnie ocenia Justynę.

- Prawdziwa, autentyczna...mowi o uczuciach. Wciaz jej kibicuje... Dostala sporo bardzo niemilych komentarzy... Czy program trwa czy juz sie skonczyl... malo istotne

- Ona jest super

Wszyscy, którzy ten program oglądają i komentują, zapominają o jednym – widzimy tylko fragmenty wydarzeń. Trudno na ich podstawie zbudować pełen obraz sytuacji, a tym bardziej osobowości bohaterów. Osoby kibicujące jednym, a źle piszące o innych muszą wziąć pod uwagę, że wybory już zostały dokonane, a historie rolników oraz ich kandydatów mogły potoczyć się w różny sposób. Wiemy już, kogo prawdopodobnie wybrała Małgosia i wiemy, że Justyna oraz Ania są teraz w dobrych stosunkach, chociaż w programie wydawało się, że za sobą nie przepadają. Świadczy o tym wpis Ani na profilu facebookowym Justyny, w którym wypowiada się, że ludzie zawsze będą plotkować, niezależnie od tego, co się zrobi. Myślicie, że odnosi się on do hejtu w mediach na Justynę? Czy waszym zdaniem nie jest on przesadą?


 

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2017 16:21
walczy o swoje kobita
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie