Internet aż huczy na temat Justyny z „Rolnik szuka żony”! „Chorobliwie zazdrosna, toksyczna, nawiedzona!”

Sytuacja w gospodarstwach wszystkich rolników robi się coraz bardziej napięta.
Internet aż huczy na temat Justyny z „Rolnik szuka żony”! „Chorobliwie zazdrosna, toksyczna, nawiedzona!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rolnikszukazonytvp/?hl=pl)
16.10.2017

Ostatni odcinek programu „Rolnik szuka żony” należał do bardzo burzliwych. Pożegnały się z nim dwie kandydatki. Nieoczekiwanie Piotr podziękował za uczestnictwo swojej początkowej faworytce – Emilii. Podobnie jak wielu widzów, rolnik odniósł wrażenie, że kandydatka przyjechała, aby się wylansować. Zapłakana dziewczyna wyjechała, a w ślad za nią Kasia, która nie mogła pogodzić się z odejściem przyjaciółki. Pomiędzy dziewczynami doszło do cichej wymiany zdań. Emilia powiedziała Kasi, żeby wygrała ten program, na co ona odparła, że już jej nie zależy. Relację pomiędzy nimi żartobliwie podsumował tata Piotra, mówiąc: „może to lesbijki”.

Nie mniej dramatycznie rozwinęła się akcja w gospodarstwie Karola. Doszło do scysji pomiędzy Sarą a Justyną. Zapoczątkowała ją florystka, robiąc scenę zazdrości. Zakłopotany mężczyzna próbował załagodzić sytuację i zdecydował się na chwilę sam na sam z dziewczyną. Jeździli na rolkach, a potem szczerze porozmawiali. Justyna wyłożyła, co jej leży na sercu. Zarzuciła Sarze, że wypina się do niej tyłem. Wyznała, że źle się czuje w towarzystwie pozostałych dziewczyn, a jedna z nich wcześniej ją obgadywała. Chociaż nie powiedziała wprost, że chodzi o Sarę, można się tego domyślić. Karol po tej rozmowie stwierdził, że Justyna ponownie u niego zaplusowała. Nie skończyło się jednak na wymianie zdań pomiędzy rolnikiem a florystką. Justyna przy Karolu dała do zrozumienia dwóm rywalkom, że wyczuwa nieprzyjemną atmosferę. Wyszło także na jaw, że Justyna była obmawiana przez inne dziewczyny, kiedy po spotkaniu zapoznawczym z Karolem dostała od niego kwiat. Kandydatka na żonę rolnika otrzymała informację, kto źle o niej mówi za plecami. Na te słowa wyraźnie speszyła się Sara. Ania również miała nietęgą minę. Na szczęście spór na razie został zażegnany.

Zobacz także: Małgosia z programu „Rolnik szuka żony” zdradziła, którego kandydata wybrała w finale? Oto on...

 

Zachowanie Justyny po raz kolejny zostało skrytykowane przez internautów. Piszą o niej, że jest chorobliwie zazdrosna, nawiedzona, a nawet toksyczna. Oto ciekawsze z komentarzy.

- Zakochana i trochę głupio to okazuje. Za bardzo i szybko dość pokazuje wszystko. Kobieta powinna mieć tajemnice w sobie. Źle że zrobiła takie zamieszanie. Ona nie pasuje do Karola moim zdaniem

- Justyna to typowy przykład osoby toksycznej. Chciałaby Karola tylko dla siebie, robi sceny zazdrości o nic, odsuwa go od innych dziewczyn. Sara za to jest bardzo pozytywna i z dystansem do siebie, pasuje do Karola bo mają podobne poczucie humoru

- Strasznie zazdrosna i dziwna

- Ta laska jest tragiczna, aferzystka, donosicielka i psychopatka....ciekawy przypadek dla psychiatry.....chlopie jak najdalej od niej.....kwiaty dla krolowej, taaaaaaaaa chyba wyslala jako stalker i ma zakaz zblizania sie

- Mnie ta kobieta przeraża,może jest dobra dziewczyna, ale widać że mega zazdrosna oj....

Sympatia zaczyna się jednak odwracać  także od Sary. Widzowie zarzucają jej przyjście do programu dla lansu oraz robienie nieprzyjemnej atmosfery.

- Nic z tego nie bedzie, Sara jest tu tylko dla lansu jak 90 procent kandydatow tej edycji. Tylko rolnikow zal

- Trochę Mnie Ona (Sara – przyp. red.) zaczyna irytować, a ta druga też jakaś taka dziwna, mało mowna. Najlepsza wg. Mnie Justyna

- Jest szczera dlatego kole w oczy tam coś jest i Sara to kwasi 

- Tekst odcinka 6: " Bo wyjde z programu" i tyczy się to aż trzech kandydatek. Emilii i Kasi, oraz Sary od Karola. Poza tym wszystkie trzy wyżej wymienione są koleżankami..

Najprzyjemniej było u Mikołaja. Janeczka zrobiła wszystkim maseczki podczas relaksu na świeżym powietrzu. Pod koniec dnia mężczyzna zabrał Renatę na randkę. Niestety okazała się ona jedną z najbardziej niezręcznych randek w tym programie. Renata unikała mówienia o sobie.

U Zbyszka tradycyjnie nie obyło się bez krytyki. Tym razem dziewczyny upominały się o jego pomoc przy gotowaniu obiadu. Iwona sugerowała, że zimą, kiedy jest więcej wolnego czasu oraz w niektóre dni Zbyszek mógłby się bardziej angażować w domowe obowiązki. Jej konkurentka przyznała natomiast, że do tej pory radziła sobie bez mężczyzny, więc i teraz sobie poradzi.

Również u Małgosi nie zabrakło wrażeń. Rolniczka zaprosiła Dawida na randkę. Rozmowa toczyła się głównie wokół jedzenia. Gdy było już po wszystkim, dziewczyna nie dała jednoznacznie do zrozumienia, co myśli o chwili sam na sam z mężczyzną.

Niestety o tym, kto odpadnie, dowiemy się dopiero w niedzielę. Za kogo trzymacie kciuki?

Zobacz także: Internauci nie kryją oburzenia uczestniczkami “Rolnik szuka żony”: Żadna z nich nie nadaje się na wieś!

 

 

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
Prawdomówna wyrocznia (Ocena: 1) 17.10.2017 14:44
Nihil novi, każda Justyna to głupia pinda. Potwierdzają tę tezę moje wieloletnie badania środowiskowe i społeczne.
odpowiedz
Alicja (Ocena: 5) 16.10.2017 23:25
CHOĆ CZAS NAS GONI NIEUBŁAGANIE, A TY BRACIE JESTEŚ W KIEPSKIM STANIE, I TRENERÓW BEZ LIKU PROSIŁEŚ O POMOC, LECZ CIĄGLE SŁYSZAŁEŚ TO SAMO ZDANIE- „SPADAJ NA DRZEWO ZA PÓŹNO TUMANIE!” TO IGOR TWÓJ TRENER WYCIĄGA DZIŚ RĘCE, PODEJMIE WYZWANIE I ZMIENIĆ CIĘ ZECHCE! USIĄDŹ WYGODNIE, ODKORKUJ SZAMPANA OD DZISIAJ ZACZYNA SIĘ TWOJA PRZEMIANA! MASZ DOŚĆ NIEDZIAŁAJĄCYCH DIET I PLANÓW TRENINGOWYCH? ZMIEŃ SWOJĄ SYLWETKĘ RAZ A DOBRZE - NAWET W CIĄGU JEDNEGO TYGODNIA Z NAJLEPSZYM TRENEREM W POLSCE!!! WEJDŹ TERAZ NA : WWW.IGORTRENERONLINE.PL
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.10.2017 18:46
Wszystkie te kandydatki takie se w tej edycji. Nie wiem czy jakiś związek z tego wyjdzie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2017 18:45
Kocha go to i walczy o niego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2017 15:42
najbardziej to do niego Sara pasuje moim zdaniem tylko powinna brwi inaczej malować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo