Abigail i Brittany – jedno ciało, dwie osoby

Siostry Hensel są bliźniaczkami syjamskimi. Już od 19 lat budzą zainteresowanie mediów, z każdym dniem udowadniając, że… co dwie głowy, to nie jedna.
Abigail i Brittany – jedno ciało, dwie osoby
08.06.2009

Siostry Hensel to jedyne żyjące na świecie dwie osoby w jednym ciele. Już od 19 lat budzą zainteresowanie mediów nie tylko za sprawą swojego odmiennego wyglądu. Są pogodnymi, wesołymi dziewczynami, które pragną żyć tak, jak ich rówieśniczki – mieć przyjaciół, chodzić na randki, bawić się na imprezach, uprawiać sporty. Ku zdumieniu całego świata – udaje im się!

Każda z sióstr ma innych charakter oraz odmienne upodobania. Abigail, która kieruje prawą stroną ich wspólnego ciała, to osoba pełna energii i prawdziwy uparciuch. Kocha kolor różowy oraz sok pomarańczowy. Brittany, sterowniczka lewej części ciała, preferuje natomiast mleko i odcień purpury.

Fenomenalnie ze sobą funkcjonują, synchronizując wspólnie pracę całego ciała. Udaje im się grać w siatkówkę, jeździć na rowerze, pływać. Od czasu do czasu zasiadają do pianina i serwują rodzinie minirecital muzyczny. Ukończyły nawet kurs prawa jazdy i zdały bez kłopotu egzamin.

Rodzice bliźniaczek starali się, aby każda z córek już od pierwszych miesięcy życia w miarę możliwości niezależnie kształtowała swoją osobowość. W tym celu kupowali im dwa bilety do kina, dwa torty urodzinowe, a obiad podawali zawsze na dwóch talerzach.

Obecnie, gdy powoli wkraczają w dorosłość, pojawiają się w ich życiu stosowne dla wieku problemy i dylematy, między innymi przyszłe związki uczuciowe oraz ewentualne macierzyństwo. Z medycznego punktu widzenia, nie ma żadnego problemu – siostry mogą urodzić wspólne dziecko, ale to oznacza również wspólnego partnera. Przyznają, że wiele razy już dyskutowały na ten temat, jednak nie chcą zdradzić, co zdecydowały.

Zachęcamy was do obejrzenia materiału video, z którego dowiedzie się więcej o ich życiu, rodzinie i trudach życia w jednym ciele.

Zobacz także:

Najpiękniejsze transseksualistki świata

Co roku w Azji odbywają się wybory Miss Transseksualistów. Zawsze prowokują wiele dyskusji na temat zaburzenia oraz sposobów jego leczenia.

Co zrobić, gdy zapomnisz wziąć pigułkę?

Przedstawiamy porady ginekologa, jak sobie radzić w kryzysowej sytuacji!

Polecane wideo

Komentarze (603)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2015 22:57
ruchał bym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2010 20:23
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2009 18:50
Ludzie ... wy jesteście tępi czy tylko takich udajecie??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2009 19:07
oja XD jak ja bym miała żyć ze swoję siostrą w jednym pokoju to bym padła nie mówiąc już o jednym ciele !! zastanawia mnie tylko jeszcze jak one sie poruszają ? do szkoły i wgl ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2009 22:08
wow.Ale mają wtedy gdy jedna śpi a druga nie xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie