Narzeczona plus size została ZWOLNIONA z pracy za te zdjęcia! Teraz okazuje się, że jest w ciąży...

Internauci zachwycili się tą odważną sesją. Pracodawca młodej kobiety jest innego zdania.
Narzeczona plus size została ZWOLNIONA z pracy za te zdjęcia! Teraz okazuje się, że jest w ciąży...
Fot. facebook.com (https://www.facebook.com/Wolfnrosephotos/)
04.10.2017

O tej niezwykłej sesji zdjęciowej mówi się od kilku tygodni na całym świecie. Nic w tym dziwnego, bo przełamuje wszelkie stereotypy na temat ciała i miłości. Okazuje się bowiem, że kiedy w grę wchodzi prawdziwe uczucie - rozmiar nie ma znaczenia. Stephanie i Arryn w Teksasu udowadniają to tymi odważnymi fotografiami.

Na zdjęciach widzimy puszystą młodą kobietę w objęciach szczupłego i wysportowanego mężczyzny. To nie żadna prowokacja artystyczna, ale prawdziwe życie. Para jest ze sobą zaręczona i planuje ślub na początku 2019 roku. Teraz wiadomo także, że wcześniej zostaną rodzicami. Modelka plus size jest w 5. miesiącu ciąży.

Stephanie znalazła miłość swojego życia, spodziewa się dziecka i z dnia na dzień zyskała ogromną popularność. Teoretycznie powinna się cieszyć. Niestety - pojawił się poważny problem. Niedawno została zwolniona z pracy.

Zobacz również: Dziewczyna wyśmiała tani pierścionek zaręczynowy. Internautki odpowiedziały jej w najlepszy możliwy sposób!

 

sesja zaręczynowa

Fot. facebook.com (https://www.facebook.com/Wolfnrosephotos/)

Internauci zachwycili się zdjęciami zakochanych Amerykanów. Ich sesja zdobyła dziesiątki tysięcy polubień i udostępnień. Nie przypadła jednak do gustu pracodawcy Stephanie. Bank, w którym pracowała, uznał, że wyzywające fotografie godzą w wizerunek firmy. Ta chce się kojarzyć z rodzinnymi wartościami, a nie nagimi pracownikami.

Byłam modelowym pracownikiem i nie spoczywałam na laurach. Awansowałam w przeciągu zaledwie 7 miesięcy. Nie ulega dla mnie wątpliwości, że jedynym powodem zwolnienia były te zdjęcia - twierdzi ciężarna narzeczona w rozmowie z portalem BuzzFeed, która nazywa decyzję szefostwa „bolesnym doświadczeniem”.

Krótko mówiąc - bank promujący rodzinne wartości pozostawia ciężarną pracownicę planującą ślub bez środków do życia.

Zobacz również: Tak wygląda modelka plus size w zaawansowanej ciąży. Fani nie szczędzą krytyki!

sesja zaręczynowa

Fot. facebook.com (https://www.facebook.com/Wolfnrosephotos/)

Zawsze miałam kompleksy na punkcie swojej wagi. Gdy patrzyłam w lustro, zastanawiałam się dlaczego mój brzuch nie jest taki jaki „powinien być”. Ale los postawił na mojej drodze Arryna, który pokazał mi, co to pewność siebie. Kocha mnie taką, jaką jestem. Zawsze powtarza, że nie obchodzi go jak wyglądam - dla niego zawsze będę piękna - mówiła wcześniej.

Miejmy nadzieję, że zwolnienie z pracy nie podetnie jej skrzydeł. O sprawie zrobiło się naprawdę głośno, więc istnieje szansa, że bank zmieni swoją decyzję.

My nie widzimy w tych zdjęciach niczego niewłaściwego i skandalicznego. To intymny portret zakochanych w sobie ludzi, którzy niedługo zostaną rodziną.

Zobacz również: Panna Młoda, która jest inżynierem nie miała przyjaciółek, więc zrobiła sesję ślubną ze swoimi kolegami ze studiów!

sesja zaręczynowa

Fot. facebook.com (https://www.facebook.com/Wolfnrosephotos/)

Stephanie i Arryn

sesja zaręczynowa

Fot. facebook.com (https://www.facebook.com/Wolfnrosephotos/)

Stephanie i Arryn

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
aa (Ocena: 5) 04.10.2017 18:11
I bardzo dobrze. Takie zdjęcia można sobie robić, ale powinny być jedynie dostępne dla oczu partnerów a nie całego świata. I nie ma tu znaczenia waga tej dziewczyny, bo młode kobiety wrzucające podobne fotki do sieci są równie żałosne, co ta pani. To jest czysty ekshibicjonizm i jak ja bym była przełożoną tej pani to też bym nie chciała, by moja firma była kojarzona z jej półnagim ciałem i fotkami na których leży na swoim partnerze. Druga, już nieco inna sprawa- promowanie otyłości jest bardzo złe. Ta dziewczyna powinna się wziąć za siebie a nie wmawiać innym, że z taką tuszą jest szczęśliwa. Otyłośc wiąże się z wieloma chorobami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2017 10:31
Taka z niej "modelka" jak z koziej dupy trąba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2017 10:30
WYYPIERDALAJ REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA ŻAŁOSNA KURWO!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2017 08:35
Dziwię się sobie, że to piszę, ale... Dziękuję Wam za ten artykuł! Wiadomo, że nie wszyscy faceci tacy są, ale po przeczytaniu tego artykułu przeszło mi ciśnienie, żeby sobie kogoś znaleźć po zawodzie miłosnym...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 04.10.2017 07:35
Dobrze tak grubasowi. Po co się obnażała? Nie dość, że to obrzydliwe to niepoważne. Nikt osoby,której się nie bierze na poważnie w firmie nie chce. Niech ma za swoje i nie myśli tylko o sławie, która chce zrobić tym monstrualnym cielsku. Fuj fuj fuj
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie