Laura ważyła 270 kg. Dwa lata później… (VIDEO tylko dla odważnych!)

Kiedyś zjadała tak dużo, że z przejedzenia wymiotowała. A dzisiaj?
Laura ważyła 270 kg. Dwa lata później… (VIDEO tylko dla odważnych!)
Fot. Prt screen TLC „Historie wielkiej wagi - dalsze losy”
09.09.2017

Choć nałogi kojarzą się głównie z alkoholem, narkotykami, czy papierosami, od jedzenia również można się uzależnić. Posiłki traktowane są wówczas jako rekompensata przykrych zdarzeń z przeszłości, czy odpowiedź na codzienny stres.

Osoby uzależnione od jedzenia najczęściej stają się niesamodzielne. Przez chorobliwą otyłość nie są w stanie same się umyć, ubrać, czy wyjść z domu. Stają się niewolnikami własnych ciał.

Laura była jedną z takich osób. Dwa lata temu ważyła 270 kilogramów i dosłownie w każdej podstawowej czynności musiał pomagać jej mąż lub matka. Kobieta zdecydowała jednak w końcu, że musi zawalczyć o siebie. Postanowiła schudnąć, by zakwalifikować się do operacji zmniejszenia żołądka.

Jej zmagania z dietą i problemami osobistymi obejrzycie w programie TLC „Historie wielkiej wagi – dalsze losy” w poniedziałek o 21:30.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
repsaśka (Ocena: 5) 09.09.2017 23:53
laura jest psychicznie chora. jak się ma 10 kilo, 15, 20 nawet nadwagi można zainterweniować tabsami iqacai i to skutecznie. zrzucić nadmiar w dwa czy trzy miesiące i po sprawie. a nie dopuszczać do takiej skrajności i jeszcze się użalać nad sobą
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 09.09.2017 17:08
u tej kobiety to sporą winę jej mąż ponosi. On nie chce, żeby ona schudła, bo wtedy straci nad nią kontrolę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie