Ta przerażająca twarz będzie Ci się śniła po nocach... Była ćpunka ujawnia swoje makabryczne zdjęcia!

Tak zniszczyła ją heroina. To trzeba zobaczyć.
Ta przerażająca twarz będzie Ci się śniła po nocach... Była ćpunka ujawnia swoje makabryczne zdjęcia!
źródło: Facebook (facebook.com/melissa.leematos)
24.07.2017

Kampanie społeczne mają to do siebie, że rzadko okazują się skuteczne. Eksperci przestrzegający nas przed paleniem, piciem, zażywaniem narkotyków czy objadaniem się brzmią mało przekonująco. Wyreżyserowane scenki w nawet najbardziej szokujących spotach także. Przeciętny człowiek potrzebuje prawdziwej historii konkretnego człowieka, aby móc się z nim utożsamić. Ona coś o tym wie i dlatego zdecydowała się na tę publikację.

Melissa Lee Matos ze Stanów Zjednoczonych ujawniła na Facebooku, że jeszcze niedawno była narkomanką na skraju życia i śmierci. Choć jej słowa mają ogromną moc - to zdjęcia najbardziej przemówiły do wyobraźni internautów. Wpis Amerykanki wywołał szok i zdobył już ponad 34 tys. polubień oraz 50 tys. udostępnień.

Jeśli cokolwiek ma cię zniechęcić do eksperymentowania z nielegalnymi substancjami - to może być właśnie to. Przygotuj się na wstrząsający widok.

Zobacz również: To nagranie rozczuli każdego: Chłopiec dowiaduje się, że jego mama przedawkowała narkotyki

 

Melissa Lee Matos

źródło: Facebook (facebook.com/melissa.leematos)

„Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam. To dla mnie bardzo ciężkie. Tak czy owak, zbyt wielu ludzi umiera. Mam przyjaciół, którzy powinni to zobaczyć. To najbardziej szokująca rzecz, jaką kiedykolwiek pokazałam światu.

Mam na imię Melissa i jestem uzależniona. Jestem czysta od około 1 roku i 5 miesięcy. Zamieszczam tu przerażające zdjęcia z okresu, kiedy brałam. Tak wyglądałam codziennie przez wiele lat. Na ten widok narażony był mój mąż i córki. Widzieli to moi przyjaciele i rodzina. W wyjątkowych momentach, kiedy zdecydowałam się wyjść z domu.

Byłam chora. Umierałam. Myślałam, że nigdy z tego nie wyjdę. Byłam tak zagubiona, że nie wyobrażałam sobie życia bez brania. Chciałam umrzeć” - wyznaje.

Zobacz również: Była ćpunka pokazuje, jak zmieniło ją uzależnienie. Nie uwierzysz, jak wygląda po rzuceniu narkotyków...

Melissa Lee Matos

źródło: Facebook (facebook.com/melissa.leematos)

„Jeśli zmagasz się z uzależnieniem, to jest mój apel do ciebie. Spójrz na te zdjęcia. Fotografie martwej dziewczyny. Ćpunki, która spędzała noce i dnie w śpiączce leżąc na podłodze w łazience. Dziewczyny, która była w stanie wydać ostatnie grosze na kolejną dawkę i zapominała o tym, że trzeba nakarmić i zaopiekować się dziećmi. Dziewczyny, która straciła niemal wszystko, co miała. Dziewczyny, która była tak chora, że nie widziała światełka w tunelu.

Jeśli czytasz to i towarzyszy ci podobny ból, błagam cię o opamiętanie. Umierałam więcej, niż jeden razy. Ale odnalazłam życie. Obiecuję ci, że jest nadzieja. Jest szansa na wyzdrowienie. Istnieje wolność i spokój, a ty jesteś tego wart.

Nie musisz dłużej cierpieć. Nie jesteś sam. Mam na imię Melissa i jestem byłą ćpunką” - napisała na Facebooku.

Zobacz również: Jak sprawdzić, czy dziecko bierze narkotyki?

Melissa Lee Matos

źródło: Facebook (facebook.com/melissa.leematos)

Melissa Lee Matos

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.07.2017 05:01
Ona jest tak brzydka jak ta Anella
odpowiedz

Polecane dla Ciebie