„Postrach wszystkich kobiet”. Ten biedny 21-latek ma… NAJWIĘKSZE JĄDRA na świecie!

Z powodu choroby nigdy nie mógł uprawiać seksu. Szokujący widok.
„Postrach wszystkich kobiet”. Ten biedny 21-latek ma… NAJWIĘKSZE JĄDRA na świecie!
źródło: Barcroft TV / unilad.co.uk
20.07.2017

Chyba każdy mężczyzna marzy o wielkim przyrodzeniu. Dla facetów rozmiar naprawdę ma znaczenie i kiedy natura poskąpi centymetrów - wpadają w bardziej lub mniej uzasadnione kompleksy. Czasami jednak lepiej zadowolić się skromnymi wymiarami, niż przeżywać taki koszmar, jak on.

Poznajcie Forence Owiti Opiyo z Kenii, który jest właścicielem prawdopodobnie największych jąder na świecie. Jego penis także daleko wykracza poza wszelkie normy. 21-latek wcale się z tego nie cieszy. Przerośnięte krocze bardzo utrudnia mu życie, uniemożliwiając normalne funkcjonowanie, a także kontakty intymne z kobietami.

Ostatnio pojawiła się nadzieja, że lekarzom uda mu się pomóc.

Zobacz również: Ile mierzy penis idealny?

 

największe jądra na świecie

źródło: Barcroft TV / unilad.co.uk

Forence twierdzi, że problem pojawił się w 2006 roku, kiedy miał zaledwie 10 lat. Wtedy na jego genitaliach pojawiła się pierwsza cysta. Rok później przeszedł pierwszy zabieg, ale interwencja chirurgiczna nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Jądra wciąż rosły i dzisiaj są przynajmniej 10-krotnie większe, niż powinny.

Na kolejną operację nie było stać jego rodziny. Kenijczyka i jego brata wychowywała babcia, bo rodzice zmarli, kiedy miał 5 lat. Chłopak zaczął czyścić buty, by zebrać niezbędne fundusze. Z powodu gigantycznych jąder nie może się normalnie poruszać, ani ubrać.

Był z tego powodu wyśmiewany przez kolegów ze szkoły, dlatego coraz częściej opuszczał lekcje.

Zobacz również: Tak wygląda PENIS IDEALNY

największe jądra na świecie

źródło: Barcroft TV / unilad.co.uk

Jakiś czas temu jego lekarz opublikował zdjęcia ogromnych jąder na Facebooku z prośbą o pomoc. Apel doczekał się odpowiedzi najwyższych władz Kenii. Kilka dni później do wioski przyjechała karetka, która zabrała 21-latka do szpitala. Zaplanowano 2 operacje - pierwsza ma polegać na usunięciu guza, a druga - rekonstrukcji penisa.

Lekarze wierzą, że dzięki temu Forence będzie mógł normalnie żyć. Po 3 miesiącach od zabiegu jego przyrodzenie ma odzyskać dawne funkcje. Kenijczyk będzie mógł nawet uprawiać seks.

Trzymamy kciuki!

Zobacz również: 10 zaskakujących faktów o penisie

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 20.07.2017 16:02
Masakra, współczuje mu..mam nadzieje że mu to wycięli
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2017 11:48
To zastanówcie się czy piszecie o największych jądrach czy o największej narośli na genitaliach na świecie, bo to jednak dwie różne rzeczy...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.07.2017 07:09
A ja seks uprawiam w doniczce na oknie. Ma zielone liście i różowe kwiatki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.07.2017 05:01
Ma jaja facet.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie