Kojarzysz tego mema? Wiemy, kim jest jego bohaterka i jak wygląda, kiedy nie płacze!

Tę twarz zna każdy internauta, ale mało kto wie, do kogo należy...
Kojarzysz tego mema? Wiemy, kim jest jego bohaterka i jak wygląda, kiedy nie płacze!
źródło: memy.pl
14.07.2017

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale to jedna z najpopularniejszych kobiet na świecie. To nic, że nikt nie zna jej nazwiska. Kojarzysz ją, jeśli tylko korzystasz z Internetu. Jej zapłakane oblicze widział chyba każdy. Ale tak to już jest, kiedy jest się memem…

Jej zdjęcie zostało już przerobione miliony razy, choć wcale się o to nie prosiła. Zawsze z innym zabawnym napisem, który ma udowadniać, w jak dziwnych czasach żyjemy. Ta buzia to symbol „problemów pierwszego świata”, czyli tych najbardziej absurdalnych.

Wbrew pozorom, modelka ze zdjęcia potrafi nie tylko płakać na zawołanie. A kiedy się uśmiecha - wygląda zupełnie inaczej.

Zobacz również: Nie uwierzysz, jak wygląda MAMA Julii Dybowskiej! To po niej odziedziczyła urodę?

 

 

Silvia Bottini

źródło: Twitter (twitter.com/SilviaBottini)

Nazywa się Silvia Bottini i jak pisze o sobie na Twitterze: „Przede wszystkim jestem aktorką, ewentualnie makijażystką, a przez przypadek memem”. Urodziła się 10 października 1981 we Włoszech, a aktorstwa uczyła się w Stanach Zjednoczonych.

Na swoim koncie ma występy w takich filmach jak „Romeo i Julia” czy „Alicja w krainie czarów”. Wystąpiła także w kilku reklamach. Wcześniej przez kilka lat pracowała jako modelka i to właśnie z tych czasów pochodzi słynne zdjęcie.

To typowa fotografia stockowa, którą każdy może sobie kupić i wykorzystać w dowolny sposób.

Zobacz również: Czy Magda z „Projektu Lady” wygląda GORZEJ po metamorfozie?

Silvia Bottini

źródło: Twitter (twitter.com/SilviaBottini)

Dla Silvii popularny mem to z jednej strony błogosławieństwo, ale z drugiej - przekleństwo. Dzięki niemu jej twarz stała się znana na całym świecie. Płaci za to jednak wysoką cenę, bo nie jest traktowana do końca poważnie.

Bycie symbolem „problemów pierwszego świata” to nie do końca dar od losu. Aktorka i modelka nie ma wpływu na absurdalne hasła, które pojawiają się na jej zdjęciu.

Współczujemy. I mimo wszystko zazdrościmy rozpoznawalności.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek pokazała się BEZ MAKIJAŻU I BEZ FILTRA (FOTO)

Silvia Bottini

źródło: Twitter (twitter.com/SilviaBottini)

Silvia Bottini

Komentarze (5)

Ocena: 4.4 / 5
inferno (Ocena: 5) 14.07.2017 15:41
łojezu ale kaszalot. jeszcze jaki wyniosły. i gdzie ona w alicji w krainie czarów? chyba podwórkowej produkcji. wstrętny babsztyl, źle jej z ryja patrzy. w sumie pasuje do tego mema. a rozpoznawalna morda faktycznie wcale, bo nie da się skojarzyć jej tylko z fotki z mema
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 2) 14.07.2017 01:45
rozpoznawalna? w życiu bym nie skojarzyła gdybym ją spotkała
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo