Ta modelka ma DWUKOLOROWY BRZUCH. Jedna część należy do... wchłoniętej siostry bliźniaczki!

Piękna kobieta ma w sobie DNA dwóch osób. Swoje i nienarodzonego rodzeństwa.
Ta modelka ma DWUKOLOROWY BRZUCH. Jedna część należy do... wchłoniętej siostry bliźniaczki!
źródło: Instagram (instagram.com/taylormuhl)
02.07.2017

Choć ma już 33 lata, dopiero niedawno dowiedziała się, że przebarwienie na skórze brzucha nie jest przypadłością o podłożu dermatologicznym. Amerykańska modelka i piosenkarka Taylor Muhl dopiero w 2009 roku poznała prawdę o swojej przypadłości. Inny odcień karnacji to pozostałość po… nienarodzonej siostrze bliźniaczce.

Co szczególnie szokujące, młoda kobieta od najmłodszych lat nie mogła pozbyć się wrażenia, że w brzuchu mamy nie rozwijała się sama. Kiedy miała 6 lat, zapytała swoją mamę, czy przypadkiem nie miała kiedyś rodzeństwa. Zupełnie nieświadomie próbowała upodobnić się do swojej najlepszej przyjaciółki, ubierając się dokładnie tak, jak ona.

Jako dorosła kobieta dowiedziała się, że ma w sobie dwa różne kody DNA. W tym jeden należący do innej osoby.

Zobacz również: Tak rok temu wyglądała NAJGRUBSZA NASTOLATKA na świecie. Nie uwierzysz, jak prezentuje się dzisiaj!

 

Taylor Muhl

źródło: Instagram (instagram.com/taylormuhl)

Taylor przypadkiem trafiła w telewizji na program poświęcony rzadkim chorobom genetycznym. Tak zobaczyła dziecko z identycznym znamieniem na brzuchu. Wtedy pierwszy raz usłyszała o chimeryzmie. Diagnostyka w tym kierunku potwierdziła jej przypuszczenia. W życiu płodowym była jedną z dwóch zapłodnionych komórek jajowych.

Z naukowego punktu widzenia genetyczną matką Amerykanki jest jej nienarodzona siostra. To z nią dzieli DNA. Przypadłość nie objawia się jedynie zmianami widocznymi na skórze. Np. jedna część ciała Muhl jest uczulona na niektóre metale, a druga nie reaguje na nie alergicznie. Każde przeziębienie przeżywa podwójnie, bo ma w sobie dwa układy odpornościowe.

Może czuć się wyjątkowo, bo do tej pory medycyna zna tylko 100 takich przypadków.

Zobacz również: Ważyła ponad 130 kg. Teraz ujawnia, co odchudzanie zrobiło z jej dłońmi...

Taylor Muhl

źródło: Instagram (instagram.com/taylormuhl)

Do tej pory Taylor, która pracuje jako fotomodelka, zasłaniała swój nietypowy brzuch lub prosiła o jego retusz. Teraz nie ma zamiaru ukrywać go w tajemnicy. Dlatego na Instagramie publikuje zdjęcia bez ingerencji grafików i otwarcie mówi o swoim przypadku.

Chcę pokazać wszystkim, jak naprawdę wyglądam. Zainspirować innych ludzi, aby czuli się piękni i pewni siebie bez względu na wszystko. Ale równocześnie nie chcę być postrzegana jako dziwak, który uciekł z cyrku - twierdzi.

Kto wie, może dzięki temu wyznaniu zrobi jeszcze większą karierę? Jest naprawdę piękna, a dwukolorowy brzuch wcale nie wygląda tak źle…

Zobacz również: Co kształt Twojego brzucha mówi o Twoim zdrowiu?

Taylor Muhl

źródło: Instagram (instagram.com/taylormuhl)

Taylor Muhl

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.07.2017 12:56
Woj z tym spamem! Iqpa powoduje pryszcze i uszkodzenia trzustki!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo