Gianna Jessen - urodziła się w trakcie aborcji!

Lekarze byli w szoku, gdy zamiast martwego dziecka zobaczyli żywe i usłyszeli jego płacz. 32-letnia kobieta jest obecnie znaną aktywistką ruchów przeciwko usuwaniu ciąży.
Gianna Jessen - urodziła się w trakcie aborcji!
02.05.2009

Matka Gianny, Tina, podjęła decyzję o aborcji, dostała zastrzyk z roztworem zawierającym sól i środki generujące skurcze. Te składniki powodują obumarcie płodu, a kurcząca się macica wydala go w ciągu 24 godzin. Lekarze z kliniki Planned Parenthood byli w szoku, gdy następnego dnia, podczas usuwania płodu, usłyszeli płacz dziecka.

Gianna opowiedziała po latach:

„Kiedy mnie zobaczyli, doświadczyli horroru morderstwa. Powinnam być ślepa i poparzona, powinnam być martwa, ale urodziłam się żywa. W akcie urodzenia mam napisane: <<urodzona w trakcie aborcji>>, a poniżej jest podpis lekarza, który tę aborcję przeprowadzał” (tłumaczenie Fronda.pl).

W wieku 17 miesięcy została oddana pod opiekę matce adopcyjnej, dopiero wtedy rozpoczęła się rehabilitacja. Śladów porażenia prawie nie widać, Gianna utyka na jedną nogę. Nie przeszkodziło to jej dwukrotnie ukończyć maraton.

Kobieta, będąc ofiarą aborcji, rozpoczęła walkę o prawa do życia dla każdego poczętego dziecka. W swoich wypowiedziach apeluje do rządów na całym świecie o zakazanie usuwania ciąży.

„Kiedy słyszę, że należy dopuścić aborcję w sytuacji, gdy dziecko może być upośledzone, to w moim sercu rozgrywa się horror. Cóż to za arogancja silnych, którzy chcą decydować, kto może żyć, a kto nie. A przecież tym, co ich samych utrzymuje przy życiu, jest miłosierdzie Boga, nawet jeśli oni Go nienawidzą”.

Zobacz także:

Feministki poszły na wojnę z Kościołem

Kościół walczy z aborcją – zobacz plakat

Polecane wideo

Komentarze (978)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2015 16:27
Napisz komentarz...Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 17:14
Mam do zaoferowania zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women On Web, kazdy jesten zestaw zawiera 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. cena za zestaw jeden to 380zł z wysylka w pl zestawy sa orginalne nie otwierane Zapraszam! 607095810
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2013 23:39
Moim zdaniem aborcja w żadnym wypadku nie jest dozwolona. Wy tu tak sobie piszecie, że prawa kobiety, że co ona czuje, bla, bla, bla. Wiecie co? Uczucia kobiety mam głęboko gdzieś, jeżeli jest taką samolubna, żeby zabić kogoś innego dla swojego interesu. Trzeba poniesc konsekwencje za swoje czyny. Piszecie, że dziecko nie czuje, ale przecież będzie czuło i ma szansę do życia. A jego własna matka mu ja odbiera? Dziecko też ma prawa! W koncu po co są rodziny zastępcze, po co domy dziecka? Nie rozwiązuje się problemów poprzez zabijanie.Tyle par chce mieć dziecko, dałoby wszystko, a nie może. Nie mogą osiągnąć tego, czego tak bardzo pragną poprze chorobę. A wy sobie po prostu od tak zabijacie własne dzieci? Chociaż im pomóżcie, możecie oddać im dziecko po narodzinach. Wy nie chcecie, ale może u kogoś innego dziecko będzie szczęśliwe? Wtedy wszyscy będą szczęśliwi! Moim zdaniem aborcij nie powinno być w ogóle na tym świecie, to jakaś totalna pomyłka. Dlaczego znaleźli się zwolennicy i tego świństwa- jedna z największych zagadek ludzkości.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 15:11
Naprawdę ja podziwiam! Nie powinno się zabijać dzieci tylko dlatego, że nie chcą go mieć i już! To jak zabawa życiem! To, że matka życzy dziecku tak źle, i ona będzie zadowolona, kiedy umrze, to nie znaczy, że dziecko chce umrzeć! Ludzi na świecie jest na razie dużo. Ale co będzie, jak będziemy zabijać, bo po prostu chcemy, to my też w końcu poumieramy, i tak oto wygina wszyscy ludzie. Mówicie tak w ogóle, że kobieta ma własne prawa. Ale zwróćcie uwagę na to, że dzieci też mają prawa, a jedno z nich to prawo do życia. Czyli dziecko ma jednak też prawo do życia, a więc byłabym za tym, by zamknąć wszystkie kliniki aborcyjne, a kobiety, które wykonały, aborcję, zamknąć w więzieniu za taki śmiertelny grzech. Nie wykonujcie aborcji! Nie zabijajcie! Nie skazujcie nas na zagładę! Wszyscy przeciwnicy aborcji, którzy czytają ten komentarz, nie przy każdym wpisie z tagiem aborcja wpisują negatywne komentarze! Przekonajmy ludzi, że śmierć nie jest rozwiązaniem! Razem zdzialamy cuda! Skonczmy z aborcj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2013 22:53
nie jestem za ale po co maja dzieci cierpiec.. :( przykladem jest mala Madzia ktorej matka odebrala zycie :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie