Miłość, która nie zna granic

Rosemarie (Rose) Siggins urodziła się z wadą genetyczną - jej nogi były zdeformowane, a stopy wykręcone w przeciwne strony. Gdy miała 2 lata, amputowano je. Mimo tych niedogodności Rose cieszy się życiem, ma kochającą rodzinę i dwóch synów.
Miłość, która nie zna granic
24.04.2009

Rose jest jednym z przykładów na to, że bez względu na wszystko trzeba normalnie żyć i cieszyć się tym, co się ma. Urodziła się z wadą genetyczną, która objawiła się straszną deformacją kończyn dolnych, w rezultacie amputowanych, gdy miała zaledwie dwa lata. Jak sama mówi, decyzja matki o operacji pozwoliła jej przeżyć względnie normalne dzieciństwo. Choć w szkole kazali jej nosić protezy, Rose się zbuntowała. Powiedziała, że nie ma nóg, taka jest jej natura i taką muszą ją zaakceptować. Do szkoły jeździła na deskorolce.

W 1997 wyszła za mąż, za Dave’a Sigginsa. Poznali się w sklepie z częściami samochodowymi. Ich znajomość szybko przekształciła się w bliższe relacje. Mieli normalne wesele, a panna młoda wystąpiła w białej sukni. Mąż Rose cały czas się śmieje w żartach, że była mniejsza od tortu weselnego.

Po dwóch latach małżeństwa okazało się, że Rosemarie jest w ciąży. Do tej pory żadna kobieta z Sacral Agenesis nie urodziła dziecka. Spośród lekarzy opiekujących się Rose, tylko jeden nie zalecał aborcji. Uwierzyła doktorowi Wilsonowi. Ten ostrzegł, że powikłania mogą doprowadzić do śmierci jej i płodu, ale ona oznajmiła, że jeśli podczas porodu będą wybierali między życiem jej i dziecka - mają wybrać dziecko.

Mimo tych obaw, Rose urodziła zdrowego syna. Po śmierci matki przejęła rolę głowy rodziny. Jej ojciec jest poważnie chory, a brat opóźniony w rozwoju - ma mentalność kilkulatka.

Państwo Siggins doczekali się drugiego dziecka. W wolnych chwilach Rose remontuje Mustanga z 1968 roku. Planuje start w wyścigach. Mimo wszystkiego stawia sobie kolejne cele, które nawet dla zdrowych ludzi mogą się wydawać ambitne. Jej wewnętrzna siła motywuje wszystkich do działania.

Zobacz także:

Najpiękniejsza modelka urodziła się mężczyzną

Kobieta z absolutną pamięcią - naukowy fenomen!

Polecane wideo

Komentarze (506)
Ocena: 5 / 5
oxy (Ocena: 5) 04.11.2013 18:20
Nie biedny kobieta, przede wszystkim szczesliwa! Taka sie urodzila, tak zyla i zyje i daje sobie rade.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2010 21:06
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2009 17:44
biedna kobieta... Ale dobrze, że znalazła szczęście mimo wszystko, męża i ma dzieci :) Jest na prawdę silna...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2009 17:14
miała szczęście takich przystojniaków z takim sercem tylko szukać :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2009 13:30
Jeeju : ) Rzeczywiscie prawdzilwa miłość. Kochaj sie bez względu na wszystko ;]. nic tylko podziwiac ;]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie