Najwyższa (i najstarsza?) dziewica na świecie. Fani szafiarki nie mogą uwierzyć w jej czystość!

Jej wiek i wzrost robią wrażenie. Faceci się jej boją?
Najwyższa (i najstarsza?) dziewica na świecie. Fani szafiarki nie mogą uwierzyć w jej czystość!
fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag
03.10.2016

Jest piękna, młoda, robi karierę, ma świetny gust… Teoretycznie nie powinna mieć problemów w życiu uczuciowym. W praktyce jest jednak nieco inaczej. Ta 35-latka otwarcie przyznaje się do tego, że wciąż jest dziewicą, a z seksem czeka na tego jedynego. Na co dzień jest menadżerką zawodowej drużyny koszykówki i spełnia się jako blogerka modowa. Angażuje się również w życie swojego kościoła, bo jest głęboko wierzącą chrześcijanką.

„Przeszkodą” nie jest tylko jej religijny konserwatyzm. Od najmłodszych lat była wyśmiewana i wręcz prześladowana z powodu swojego wyglądu. Nie chodzi o jej urodę, ale bardzo wysoki wzrost. Mierzy dokładnie 198 cm, a 2-metrowe kobiety z oczywistych względów mają utrudnione zadanie.

Dziewictwo jest częścią mojej drogi. Nie oceniam ludzi, którzy podejmują inne decyzje. Myślę, że zachowanie cnoty w dzisiejszych czach i do tego tak długo, to piękna sprawa - twierdzi. Nie za długo z tym zwleka?

Zobacz również: NASTOLATKA-GIGANT: Nie uwierzysz, ile ma wzrostu! (Nosi buty w rozmiarze 48)

Alicia Jay

fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag

Alicia Jay od kilku lat prowadzi blog modowy `Tall SWAG`

Alicia Jay

fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag

Amerykanka potrafi się dobrze ubrać i nie stroni od kusych kreacji

Alicia Jay

fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag

Kiedy pozuje sama, jej wzrost nie jest aż tak widoczny, jak na zdjęciach z innymi ludźmi

Alicia Jay

fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag

Alicia mierzy dokładnie 198 cm i nie ukrywa, że dla mężczyzn może to być problem

Alicia Jay

fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag

Całkiem możliwe, że to właśnie nietypowe wymiary odpowiadają za jej samotność...

Alicia Jay

fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag

...i dziewictwo - 35 latka nie wstydzi się przyznać, że jeszcze nigdy nie uprawiała seksu

Alicia Jay

fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag

Jej fani dziwią się, że ktoś tak atrakcyjny mógł tak długo zwlekać

Alicia Jay

fot. zrzut ekranu instagram.com/tallswag

Myślicie, że kiedy wreszcie straci cnotę - pochwali się tym?

Zobacz również: Seks z wysokim facetem...

Komentarze (16)
Ocena: 3.75 / 5
gość (Ocena: 1) 08.10.2016 08:38
Kto by chciał do łóżka taką raszplę?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2016 20:08
Masakra ,wspolczuje wzrostu dla dziewczyny ,to koszmar .Ja mam 167cm w szpilach ponad 170 i to już jak dla mnie za dużo .
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 04.10.2016 11:13
Co to jest czach ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2016 16:57
Sama chciałabym mieć tyle wzrostu, zazdroszczę. Mam tylko 172 :(
zobacz odpowiedzi (1)
cecylka (Ocena: 5) 03.10.2016 14:43
nic dziwego, nikt jej nie chciał bo żeby taką zagorzałą konicę bzyknąć to każdy facet musiałby najpierw iqman brać, bo przed każdemu by opadło jak pewnie by się modlić zaczęła. nikt nie chciał więc musiała jakąś ideologię dorobić żeby nie zwariować.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 03.10.2016 12:12
Jesteście żałości papil elo!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2016 12:05
a co w tym dziwnego, ze nie uprawiala seksu? wbrew pozorom sporo jest takich osob jak ona tylko albo nie mowia o tym (bo po co, to ich sprawa) albo klamia, zeby inni z ciasnymi rozumami nie drwili z nich albo nie zadawali krepujacych pytan (ktore swiadcza o kompletnym braku wychowania, poniewaz to intymna sprawa). kazdy ma inne libido, ma inne priorytety, inaczej im sie uklada zycie, albo, jezeli im taki stan przeszkadza - maja pecha.
odpowiedz
też dziewica (Ocena: 5) 03.10.2016 08:25
Ha, ha, ha. A ja za dwa miesiące skończę akurat 35 lat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2016 03:38
'Nie wstydzi się przyznać, że jeszcze nie uprawiała seksu' :D bo to nie jest wstyd w żadnym wieku. Owszem myślałam inaczej kiedy miałam 19 (rocznikowo nawet 20) lat i chciałam to mieć za sobą (prawie jak bohaterka filmu Bertolucciego :P) ale z perspektywy czasu uważam, że powinnam poczekać 5 lat na prawdziwe uczucie. Szkoda d. na 'bylekogo' (tutaj mam na myśli osobę z którą coś nas łączy ale jest to przelotne) jesli nie jest się nimfomanką czy inną spierd.oliną, która musi bo inaczej się udusi :P.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 03.10.2016 02:23
a o wartości kobiety świadczy czy uprawia seks czy nie? Najwyraźniej nie miała takiej potrzeby.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie