Jeden z nich zostanie Misterem Polski 2016! Zobacz, kto będzie walczył o tytuł (ZDJĘCIA)

Do walki o tytuł najprzystojniejszego Polaka stanie 14 kandydatów z całej Polski.
Jeden z nich zostanie Misterem Polski 2016! Zobacz, kto będzie walczył o tytuł (ZDJĘCIA)
Fot. mat. prasowe
22.09.2016

Czas panowania Rafała Jonkisza, Mistera Polski 2015, wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Nowego mistera poznamy już na początku listopada podczas wielkiej gali, która odbędzie się w warszawskim Airport Hotel Okęcie. Specjalnie dla Was postanowiliśmy przybliżyć sylwetki 14 finalistów, którzy będą mieli szansę osiągnąć sukces na miarę tego, który wypracowali Rafał Jonkisz i Rafał Maślak.

Kamil Piróg, 24 lata – Stalowa Wola
Trener personalny
Jego pasjami są sport i książki, głównie dotyczące rozwoju osobistego, bo tym interesuje się najbardziej. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ czuję, że urodził się po to, aby pomagać innym. Przez ostatnie dwa lata, jako trener personalny, walczy z kompleksami swoich podopiecznych, a tym samym poprawia ich samopoczucie, podnosi samoocenę i pewność siebie.


Sebastian Chłodnicki, 23 lata – Turek
Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej i internetowej
Gotowanie, moda, sport oraz podróże – bez tego nie wyobraża sobie życia. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ – jak sam twierdzi – dzięki skromności, odpowiedzialności i ambicji, mógłby reprezentować tytuł mistera tak samo dobrze, jak robili to Rafał Jonkisz i Rafał Maślak. Chciałby także pomagać potrzebującym i promować zdrowy styl życia. Uważa, że dzięki tytułowi mógłbym spełniać także swoje marzenia, np. zwiedzać świat oraz realizować się jako zawodowy model.

Patryk Ciućka, 22 lata – Kaniów
Pracownik produkcji wyrobów ściernych
Fan piłki nożnej, muzyki i gotowania. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ od najmłodszych lat chciał być wzorem do naśladowania. Jeśli wygra, chce pomagać innym w spełnianiu marzeń.


Łukasz Rzepczyński, 27 lat - Czechowice Dziedzice
Kierownik zmiany
Zapalony fan górskich wspinaczek i dobrej kuchni. Udział w konkursie Mister Polski 2016 traktuje jako przygodę życia. Zdaje sobie jednak sprawę, że tytuł to także wielka odpowiedzialność i ogromna szansa, którą chciałby wykorzystać najlepiej, jak będzie potrafił.

Jan Dostatni, 23 lata - Warszawa
Trener personalny
Interesuje się marketingiem i rozwojem osobistym. Organizuje akcje charytatywne i konferencje biznesowe. Zgłosił się na casting, ponieważ chce na swoim przykładzie pokazać, że warto się rozwijać, a przeszkodą w osiąganiu celów jest brak pewności siebie i bierność. Jeśli uda mu się zdobyć tytuł Mister Polski 2016, chce zachęcać młodych ludzi do organizowania akcji charytatywnych.


Paweł Poręba, 28 lat – Kraków
Trener, prezes spółki lifesport.pl, współwłaściciel Trening4you, model
Jego największą pasją jest sport i wszystko co się z nim wiąże. Czuje się spełnionym człowiekiem, ponieważ praca jest jego pasją. Uważa, że dzięki tytułowi i rozpoznawalności będzie mógł mieć większy wpływ na społeczeństwo w sprawach dotyczących aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Zamierza motywować innych do działania, organizować zawody sportowe oraz angażować się w akcje społeczne.

Konrad Matejek, 21 lat – Darłowo
Prowadzi własną działalność gospodarczą, student
Interesuje się piłką nożną, rozwojem w biznesie i podróżami. Uważa, że tytuł Mistera Polski 2016 to duże wyzwanie i ogromny zaszczyt. Dzięki własnym doświadczeniom chciałby pomagać innym w dążeniu do celu oraz angażować się w akcje charytatywne.


Konrad Mucha, 22 lata - Tarnowo
Magazynier-informatyk
Jego pasje to sport, taniec, moda i informatyka. Uważa, że wygrana umożliwi mu poznanie nowych, ciekawych osób i pomoże w rozwinięciu skrzydeł. Jako Mister Polski mógłbym częściej podróżować, co jest jego marzeniem. Chce pomagać zwierzętom i realizować się w pracy modela.

Mikołaj Kominek, 24 lata – Wola Cyganowska
Inżynier Techniki Rolniczej i Leśnej
Interesuje się odnawialnymi źródłami energii, konstruowaniem maszyn i motoryzacją. Wziął udział w konkursie, bo chciałby wnieść do wizerunku mistera skromność, która wcale nie oznacza braku pewności siebie. Chce być przykładem dla ludzi, którzy z różnych powodów, nie wierzą w swoje możliwości i pokazać im, że ciężką pracą można w życiu wiele osiągnąć. Jego zdaniem Mister Polski powinien być facetem, z którym każdy mężczyzna w Polsce mógłby się identyfikować.


Krzysztof Mach, 24 lata – Łańcut
Trener personalny, dietetyk
Jego główne zainteresowania to taniec, sport i podróże. Zdecydował się na udział w konkursie, ponieważ chciałby być autorytetem dla innych mężczyzn i pokazać, że warto prezentować na co dzień najwyższe wartości.

Jan Dratwicki, 19 lat - Łódź
Uczeń klasy maturalnej technikum gastronomicznego, pracuję dorywczo jako kelner i host
Uwielbia jeździć motocyklem, na snowboardzie i na nartach. Kocha gotować. Trenował strzelectwo, sztuki walki (MMA, BJJ). Chciałby udowodnić innym, że ciężka praca i dyscyplina są kluczem do spełniania marzeń. Uważa, że nigdy nie wolno się poddawać, a tytuł Mistera Polski 2016 traktuje jako kolejny etap w rozwoju osobistym.


Kamil Knut, 21 lat – Gdańsk
Windykator
Jest zagorzałym fanem zapasów i MMA. Zgłosił się do konkursu, ponieważ lubi ambitne wyzwania. Z tytułem Mistera Polski wiąże rozwój indywidualnej kariery. Angażując się w akcje charytatywne, chciałby pomagać w spełnianiu marzeń tym, którzy nie mają takich możliwości. Na własnym przykładzie chciałby pokazać także, że kluczem do sukcesu jest wiara we własne siły, ciężka praca i pozytywne nastawienie.

Paweł Trojnar, 24 lata – Ostrołęka
Barman/kelner, pracuje także jako fotomodel
Interesuje się rysunkiem artystycznym i sztuką wykonywania tatuażu na skórze. W przyszłości planuje otworzyć własne studio i czerpać przyjemność z robienia tego, co lubi. Chciałby zostać Misterem Polski 2016, ponieważ, jak każdy, chce spełniać swoje marzenia i osiągać wyznaczone cele, co pomaga mu w doskonaleniu osobowości i dalszym rozwoju. Uważa, że tytuł mistera otworzy mu kolejne drzwi w modelingu oraz pomoże w realizacji własnych projektów biznesowych, społecznych, charytatywnych i artystycznych.


Damian Cheda, 23 lata - Radom
Magazynier
Jego największą pasją jest futbol amerykański, a zaraz po nim spędzanie czasu z bliskimi. Jest współzałożycielem drużyny futbolu w Radomiu. Jeśli zostanie Misterem Polski 2016 zamierza kontynuować to, co dotychczas wypracowali jego poprzednicy. Chciałby brać udział w kampaniach charytatywnych, bo lubi pomagać innym. Przy okazji, liczy, że mógłby przyczynić się do promowania futbolu amerykańskiego w naszym kraju. Uważa, że wygrana z pewnością odmieniłaby jego życie i pozwoliła rozwinąć skrzydła.

 

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.11.2016 16:48
ten z owlosiona klata najlepszy
odpowiedz
gosia (Ocena: 5) 23.09.2016 20:29
Misterem Polski jest mój Łukaszek :) i tyle w temacie.
odpowiedz
gosia (Ocena: 5) 23.09.2016 20:27
Misterem Polski jest tylko mój Łukaszek :) i tyle w temacie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2016 23:17
Żaden nie powalił mnie na kolana, są z twarzy przeciętni tyle że mają wyćwiczone ciało i to ich wyróżnia z tłumu mężczyzn. Poza tym są przeciętni, im dalsze zdjęcia tym mniej ciekawi. A już ten 19-latek to masakra
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2016 20:57
"magazynier-informatyk" ;) Murarz-tynkarz-akrobata :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo