Spowiedź męskiego ideału: „Jeszcze żadna mi nie odmówiła. Ty też byś mi uległa!” (EXCLUSIVE)

Jakub spełnia praktycznie wszystkie wymagania, jakie stawiamy przed facetami.
Spowiedź męskiego ideału: „Jeszcze żadna mi nie odmówiła. Ty też byś mi uległa!” (EXCLUSIVE)
Fot. Thinkstock
24.09.2016

Ideały nie istnieją? On jest innego zdania. Przystojny, wysportowany, robiący karierę i rozchwytywany przez kobiety. Przy tym nie za młody, wykształcony i zwyczajnie uroczy. Z kimś takim podobno każda z nas chciałaby zgrzeszyć. A najlepiej zostać u jego boku na zawsze. Poznajcie mężczyznę, który trafia w gusta niemal wszystkich kobiet. I to wcale nie tylko przechwałki, bo o atrakcyjności Jakuba świadczy jego niezwykłe wręcz powodzenie.

Patrząc na niego, słuchając co ma do powiedzenia i analizując jego kolejne atuty, nie trudno dojść do wniosku, że to materiał na kochanka, ale i na męża. W tym przypadku pewność siebie to nie poza, ale coś w pełni uzasadnionego. Nie wierzysz? Nie musisz na słowo. Ale kiedy przeczytasz jego opis - zakochasz się, chociaż jeszcze go nie widziałaś. W rozmowie z nami zdradza, w czym tkwi jego sekret. Bo nie chodzi tylko o wygląd czy wyłącznie o stan posiadania…

Potrafiłabyś mu się oprzeć?

Zobacz również: 7 typów facetów, z którymi (niestety) lądujemy w łóżku najszybciej

 

idealny facet

fot. Thinkstock

Papilot.pl: Chodzą słuchy, że możesz mieć każdą…

Jakub: Powiem inaczej - nie narzekam na brak powodzenia. Zazwyczaj to nie ja podrywam, ale sam jestem uwodzony. Słyszę wiele komplementów na swój temat. Nie wiem czy wszystkie są szczere i prawdziwe, ale z drugiej strony - inaczej pewnie nie miałbym tak dobrych relacji z płcią przeciwną. Lubię siebie i czuję się akceptowany przez innych. To i tak sporo, bo wielu facetów kompleksy paraliżują.

Zacznijmy od imienia Jakub. Może się podobać?

Nigdy nie usłyszałem nic negatywnego na ten temat. Lubię swoje imię, bo jest normalne. Ani starodawne, ani staroświeckie. Większości ludzi dobrze się kojarzy. Podobno najczęściej z pewnym showmanem z TV albo lekarzem z serialu. No i można je fajnie zdrabniać. Często słyszę, że jestem Kubusiem i nie mam nic przeciwko.

Zalet masz podobno znacznie więcej. Sam uważasz się za ideał?

Jeśli mam być tym rzekomym ideałem, to nie powinienem być też przesadnym narcyzem. Jestem zdrowy, chyba niespecjalnie brzydki, w życiu mi się powodzi, potrafię rozmawiać. Chyba nie jest ze mną źle. Do absolutnego zachwytu nad samym sobą mi daleko. I całe szczęście, bo to nie byłoby zdrowe.

idealny facet

fot. Thinkstock

Ile masz wzrostu?

184 cm. W młodości wcale się na to nie zapowiadało, ale potem w 2 lata nadrobiłem. Nagle wyciągnęło mnie do góry i na szczęście już tak zostało. Jestem odpowiednio wysoki, ale to żadne monstrualne wymiary. Wolę mieć tyle, niż dajmy na to 2 metry.

Ile ważysz?

Z tym różnie bywa, bo ćwiczę i wszystko zależy od etapu treningu. Jest moment na przybranie masy i tzw. wycinkę. Mniej więcej od 85 do 80 kg, co przy tym wzroście i budowie ciała jest w sam raz.

Inne cechy wyglądu? (Pytanie specjalnie dla tych, którzy nie mogą go zobaczyć)

Brunet, brązowe oczy, cera bardziej oliwkowa, niż blada. Najczęściej 2-3 dniowy zarost na twarzy, włosy o długości kilku centymetrów. Raczej symetryczna twarz, nos bez garba, usta średnie, żuchwa zarysowana.

Zobacz również: Z właścicielami tych zwierząt lepiej się nie wiąż. Zdradzają na potęgę!

 

idealny facet

fot. Thinkstock

Czym się zajmujesz?

Nadzoruję projekty w branży wydawniczej i reklamowej. Starszy specjalista w tej dziedzinie, już prawie 10 lat doświadczenia. Stanowisko samodzielne, ale wymagające pracy w grupie. Z szansą na rozwój. Zarabiam tyle, że nie brakuje mi do pierwszego i mogę pozwalać sobie na mniejsze czy większe szaleństwa.

Hobby?

Dużo wolnego czasu spędzam w klubie sportowym, gdzie ćwiczę na siłowni i gram w piłkę. W weekendy sobie odpuszczam. Lubię gotować i odwiedzać ciekawe miejsca. Kręci mnie sztuka współczesna i wszystko, co związane z Azją. Chciałbym mieć kiedyś możliwość podróżowania po tym regionie, bo z czasem u mnie krucho.

Stan cywilny i rodzinny?

Kawaler. Większa część rodziny pochodzi z innego regionu Polski. Kiedy tylko mogę, to odwiedzam rodziców. Mam jednego starszego brata, który rok temu się ożenił. Niedługo zostanę wujkiem.

idealny facet

fot. Thinkstock

Jak opiszesz swój styl życia?

Cały czas pracuję nad zdrowym balansem między pracą i czasem wolnym. Z niezłymi skutkami, bo kariera nie stoi w miejscu, a mam też chwilę dla siebie. Od czasu do czasu lubię się zabawić, ale raczej nie kręcą mnie zatłoczone dyskoteki i kluby. Żyję dość szybko, ale trudno inaczej w dzisiejszych czasach. Jestem towarzyski i wierny przyjaciołom. Dla nich zawsze znajdę chwilę. Nie jestem też osiłkiem, który tylko pakuje i nie wie, co się wokół niego dzieje. Sporo czytam i lubię obcować ze sztuką.

A życie uczuciowe?

Chciałbym, żeby było stabilne, ale widocznie jeszcze nie trafiłem na mój ideał. Zawsze szukam związku, a nie przelotnej znajomości. Z różnymi skutkami, ale mam już za sobą kilkuletnią relację. Nie wyszło, bo mieliśmy różne priorytety. Wyjechała na drugi koniec świata i trzymam kciuki, żeby spełniła swoje marzenia.

Marzysz o dzieciach?

Mam 32 lata, więc byłoby fajnie, gdyby udało się w miarę szybko. Chcę mieć siłę i energię, żeby za nimi nadążyć. Warunki są, brakuje chyba tylko szczęścia w uczuciach.

 

idealny facet

fot. Thinkstock

Co masz do zarzucenia współczesnym mężczyznom?

Mnóstwo w nich skrajności. Może obracam się w dziwnym towarzystwie, ale zauważam dwa typy facetów: do bólu zniewieściali, którzy największą radość czerpią z patrzenia w lustro i nie mają w sobie żadnej siły przebicia albo typowi twardziele, dla których wszystko co inne jest „ped**skie”. Nawet częste mycie włosów i kupowanie ubrań. Niemal wszyscy nie mają pojęcia do czego dążą. Nie dbają o zdrowie, rozwój osobisty i pracują za karę.

W przedziale 1-10, ile dałbyś sobie punktów?

Na pewno nie dolna 5, bo nie jestem zakompleksiony i wychodzę z założenia, że trzeba siebie lubić. 9-10 to z kolei za dużo, bo jeszcze wiele chcę w sobie zmienić. Poza tym, wyszedłbym na narcyza. Bez kokieterii powiem, że 7-8. Przynajmniej nie osiądę na laurach i będę miał perspektywę rozwoju.

Ile dają ci kobiety?

Pewnie więcej, ale kimże ja jestem, żeby podważać ich zdanie…

Zobacz również: Jak wyglądają najpiękniejsza kobieta i najprzystojniejszy facet?

Komentarze (29)

Ocena: 3.76 / 5
prawdopodobnie (Ocena: 5) 26.09.2016 23:09
prawdopodobnie ma również ogromne problemy z erekcją i w ten sposób leczy swoje kompleksy łykając po kryjomu tabletki na zaburzenia erekcji iqman. wiecie, swoje lata mam, u moich rówieśników tabsy to norma więc nic do nich nie mam. po prostu autor tych słów...on ewidentnie ma problemy ze sobą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2016 19:22
dajcie jego zdjecie i miejscowość! ;D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.09.2016 21:00
Faceci sukcesu z korpo, mam takich w pracy - sympatyczny, ale nie mój typ.
odpowiedz
ro (Ocena: 5) 25.09.2016 01:03
Może jestem niedowiarkiem ale nie słyszałam jeszcze, żeby facet wiedział, że jego cera jest "raczej oliwkowa". Jasna/opalona/ciemna. Jeśli nie jest lekarzem dermatologiem/kosmetologiem to raczej ni wie tego, a to wszystko jest zmyślone przez redagującego. Najprawdopodobniej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.09.2016 00:21
Na jakiej podstawie miałabym sie w nim zakochać? Haha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo