Obcięli mu nogi do trumny!

Policja prowadzi śledztwo przeciwko domowi pogrzebowemu, który miał dopuścić się znieważenia zwłok.
Obcięli mu nogi do trumny!
05.04.2009

Śledztwo dotyczące zwłok Jamesa Hinesa rozpoczęto na podstawie zeznań pracownika firmy Cave Funeral Services. Opowiedział on, że w 2004 roku obcięto zwłokom nogi, ponieważ nie mieściły się do trumny. Według jego relacji, mężczyzna był zbyt wysoki i zakład pogrzebowy zdecydował się na zastosowanie nadzwyczajnych środków, by dopasować go do trumny.

James Hines zmarł na raka skóry, miał prawie 2 metry wzrostu. Po jego śmierci, jak wynika z relacji świadka, wynikł problem z rozmiarem trumny. Na wniosek prokuratora dokonano ekshumacji zwłok. Znaleziono „niepożądane dowody”. Nie wyjaśniono, o co dokładnie chodzi.

Wdowa po Jamesie Hinesie, Ruth, powiedziała, że ma dosyć całego zamieszania wokół ciała jej męża.

„Przeżywam to ponownie. Te zarzuty i ekshumacja przypominają mi ból, przez który już przechodziłam” (tłumaczenie Onet.pl).

Jak wyjaśniła, nie podjęła jeszcze decyzji, co zrobi, jeśli oskarżenia okażą się prawdziwe.

Zobacz także:

Dlaczego dręczą nas koszmary?

Ośmiolatka zagłodziła się przez dentystę!

Polecane wideo

Komentarze (97)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2009 13:03
[quote="Gosc"]smutno mi jak czytam niektorych komentarze :( jak nie ma znaczenia czy ktos kto zmarl nogi czy nie,moim zdaniem to jest wazne a zaklad pogrzebowy bierze pieniadze za pogzeb to powinien znalezc odpowiednia trumne [/quote] jasne ku*rwa zajmujmy sie teraz trupami, to jest najwzazniejsze. olejmy glodujace dzieci i bezdomne zwierzeta i chodzmy sprawdzac czy aby jakis trup nie zostal pozbawiony nog. boze, ckliwa idiotko, lecz sie. o, albo wez slub z tym trupem i zapewnij mu godny zywot po smierci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2009 13:00
nie, chyba się zesram z niedowierzania. CO Z TEGO KU*WA ze obcieli nogi TRUPOWI? na calym swiecie ŻYWE istoty sa torturowane, np zwierzeta w laboratoriach palone są żywcem a miliony ludzi pozniej kupuja produkty testowane w taki sposob i nikomu to nie wadzi. foki OBDZIERANE sa ŻYWCEM ze skóry a potem modne paniusie nosza z nich futra i to jest ok, ale jak jakiemus trupowi odetnie sie nogi to juz jest tragedia. ojoj, uwaga bo go to bolalo albo nie daj boze robale beda glodne bo nie zjedza jego nog. ludzie, jestescie zdrowo trzepnieci, powinno sie was zamykac w malenkich klatkach i bic rozpalonymi prętami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2009 21:36
moim zdaniem to nie szanowanie ciała zmarłego a jak wystąpił taki problem to trumnę powiększyć lub nową na zamówienie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2009 13:16
SZCZAW spadaj na szczaw debilu!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2009 19:59
ja chce zostać spalona . ;>
odpowiedz

Polecane dla Ciebie