To zdjęcie w bikini poruszyło tysiące internautów! Dlaczego?

Mało kto na jej miejscu miałby odwagę pokazać się w takim stroju.
To zdjęcie w bikini poruszyło tysiące internautów! Dlaczego?
fot. zrzut ekranu fb.com/aimeecopelanddisabilitiesadvocate
12.06.2016

Kolorowe media już od kilku tygodni pytają nas, czy jesteśmy gotowe na bikini. Presja widoczna jest choćby na przepełnionych siłowniach, gdzie wiele z nas próbuje wrócić do formy po zimie. Zamiast cieszyć się z nadchodzących wakacji - umieramy ze strachu, że już niedługo będziemy musiały pokazać się w stroju kąpielowym.

Kiedy poznasz historię tej kobiety, przestaniesz się tym przejmować. Inni naprawdę mają gorzej i nie jest to wcale pusty slogan. Odrobina tkanki tłuszczowej na brzuchu i odstające boczki to naprawdę śmieszne problemy w porównaniu z tym, co spotkało ją.

Mimo wszystko zdecydowała się pokazać w niekompletnym stroju, by zatrzymać to wakacyjne szaleństwo.

Zobacz również: 7 powodów, dlaczego kobiety plus size NIE MOGĄ nosić bikini

 

Aimee Copeland

fot. zrzut ekranu fb.com/aimeecopelanddisabilitiesadvocate

Bardzo sprawna i pełna radości kobieta w jednej chwili stała się osobą niepełnosprawną. Nie poddała się. Dzięki specjalistycznym protezom stara się w miarę normalnie funkcjonować, na co najlepszym dowodem jest to zdjęcie. Ponad 10 tysięcy polubień w zaledwie kilka dni o czymś świadczy.

Na fotografii widzimy opalającą się na leżaku Aimee bez protez. Jest uśmiechnięta, radosna i wyluzowana. Zupełnie tak, jakby nigdy nic złego się nie wydarzyło. W opisie czytamy:

„Zajęło mi sporo czasu, żeby w pełni zaakceptować swoje nowe ciało. WSZYSCY mamy jakieś niedoskonałości, a w każdej wadzie można dostrzec mnóstwo piękna. Blizny i znamiona budują nasze charaktery! Nie jest ważne, co posiadasz. Liczy się tylko to, co z tym zrobisz”.

Zobacz również: Maffashion pozuje w bikini. Jak wypada na tle polskich fit guru?

 

Aimee Copeland

fot. zrzut ekranu fb.com/aimeecopelanddisabilitiesadvocate

Aimee to prawdziwa inspiracja!

 

Aimee Copeland

fot. zrzut ekranu fb.com/aimeecopelanddisabilitiesadvocate

4 lata temu Aimee Copeland razem z przyjaciółmi jak gdyby nigdy nic bawiła się na tyrolce. To specyficzny rodzaj kolejki składający się z wytrzymałej liny zawieszonej pomiędzy budynkami lub obiektami i ruchomej uprzęży. Brzmi niepozornie, ale dla niej skończyło się wyjątkowo tragicznie. W efekcie młoda kobieta poważnie uszkodziła swoją skórę, do której wdarło się zakażenie.

Wypadek doprowadził do martwiczego zapalenia powięzi, czyli dramatycznego w skutkach zapalenia tkanek znajdujących się pod skórą. U średnio 15 procent chorych konieczna jest amputacja kończyny.

W jej przypadku chodzi o całą lewą nogę, fragment prawej i obie dłonie.

Zobacz również: Jak wygląda 90-latka w bikini? To zdjęcie podbiło Internet!

 

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
Anonim (Ocena: 1) 12.06.2016 11:30
Redaktorka naczelna tego gównianego portalu musi mieć gigantyczne kompleksy jeśli musi uciekać się do poprawiania swojej samooceny i samopoczucia uporczywym propagowanie rożnych kalek i grubasów. Ale jak widać, to nie pomaga, kompleksy nadal są.
zobacz odpowiedzi (1)
inferno (Ocena: 1) 12.06.2016 02:14
znowuuuu: ojej, jestem taka wyluzowana, nie mam nogi/ręki/ucha/kolana/głowy - lajkujcie mnie w internecie! wszystkim sie juz ostro poprzewracało od tych lajków.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo