Zobacz najbardziej stylowego ośmiolatka na świecie!

Zamiast jeansów i trampek nosi spodnie z madrasu, cylindry i muchy w kropki. Dzięki swojemu nienagannemu stylowi na miarę Olivera Twista otrzymał miano najmodniejszego ośmiolatka Stanów Zjednoczonych. Oceńcie, czy zasłużył na ten zaszczyt!
Zobacz najbardziej stylowego ośmiolatka na świecie!
19.03.2009

Choć Arlo Weiner ma dopiero 8 lat, już został okrzyknięty najbardziej stylowym młodzieńcem Stanów Zjednoczonych. Takie miano otrzymał od redaktorów magazynu "GQ", którzy uzasadnili swój wybór anegdotką o tym, jakoby Arlo już w wieku trzech lat poprosił rodziców o… cylinder! Jego ojciec - znany amerykański producent i dziennikarz - Matt Weiner, bez wahania spełnił życzenie syna. Sam zresztą dokładnie wie, na czym polega prawdziwy styl i klasa – stworzył jeden z najmodniejszych amerykańskich seriali telewizyjnych - „Mad Men”.

Jeśli ktoś pomyśli, że sukces Arlo to jedynie kwestia popularności rodziców, jest w dużym błędzie. Chłopiec wyróżnia się niespotykanym wyczuciem stylu i najnowszych trendów, które umiejętnie łączy z retro dodatkami, wyczarowując przy tym kompozycje godne największych wirtuozów mody. Jak sam mówi, podstawą jego garderoby są aksamitne marynarki, spodnie z madrasu, muszki w kropki i paski, kaszkiety oraz fezy, czyli czerwone, tureckie czapeczki. Połączenie tych niezwykłych elementów daje fantazyjny, wręcz eklektyczny efekt na miarę dandysa z połowy lat 30.

Fachowcy z branży modowej doceniają go przede wszystkim za odwagę i pomysłowość. Mały Arlo wyróżnia się podobno nawet na ulicach bardzo liberalnego Los Angeles! To ekscentryk z wyboru, inspirujący się czasami Olivera Twista oraz luźną elegancją Franka Sinatry. I choć ten modny ośmiolatek nie lubi trampek i jeansów, to z pewnością nie pogardzi szykownym kaszkietem w szkocką kratę albo tweedową kamizelką.

Arlo ma bardzo ambitne plany na przyszłość i jak nie trudno się domyślić, marzy mu się kariera projektanta mody. Pierwszą autorską linię ubrań chciałby zaprojektować już niedługo - czeka tylko, aż mama kupi mu maszynę do szycia. My jesteśmy "za" i z niecierpliwością będziemy śledzić poczynania tego uzdolnionego młodzieńca. Bez wątpienia jest świetny w tym, co robi, a dobrego gustu mógłby mu pozazdrościć niejeden dorosły. Miejmy nadzieję, że wyrośnie na przystojnego gentlemana!

Zobacz też:

Suri Cruise – dwuletnia fashion victim?

16-latka wyrocznią świata mody!

Weronika Woronowska

Polecane wideo

Komentarze (622)
Ocena: 5 / 5
mizuro (Ocena: 5) 26.01.2013 10:36
wyglada wydymal bym go w dupejak ciota
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2011 18:44
Jaka morda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2010 19:01
O JEZU PIERD*OLNIJ SIĘ W TEN CHORY ŁEB ON WYGLĄDA JAK KLAUN O.O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2010 14:49
on jest PRZEbrany a nie ubrany oO
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2009 18:34
O mamoO...! Słodziak :*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie