To zdjęcie wywołało burzę w Sieci! Czemu owłosiony kobiecy brzuch aż tak szokuje?

Dziewczyna, która znajduje się na fotografii, została wyśmiana i wyszydzona. Słusznie?
To zdjęcie wywołało burzę w Sieci! Czemu owłosiony kobiecy brzuch aż tak szokuje?
Prt screen https://twitter.com/iranikanjari
07.01.2016

News, który ostatnio przeczytałyśmy na serwisie kozaczek.pl, poruszył nas do tego stopnia, że również postanowiłyśmy napisać o sprawie. Chodzi o zdjęcie, które kilka dni temu zamieściła na Twitterze niejaka @iranikanjari. Na fotografii dziewczyna pokazała się w kusej bluzce i figach, eksponując najbardziej swój… owłosiony brzuch.

REPORTAŻ: Rozebrałem ją i przeżyłem szok...

Czarna linia włosów zaczyna się przy pępku i schodzi w dół. Zdjęcie obnażyło przy tym, że także uda dziewczyny są zarośnięte.

Burza, jaką wywołała ta fotka w Sieci, przeszła wszelkie wyobrażenia. @iranikanjari została wyśmiana i wyszydzona przez większość użytkowników Twittera. Wielu radziło jej, by pozbyła się włosów i nigdy więcej nie pokazywała się w Internecie w naturalnej odsłonie. Jeden z mężczyzn pokusił się nawet o zrobienie fotomontażu, na którym zaprezentował, jak mógłby wyglądać brzuch dziewczyny, gdyby go wydepilowała.

O ile mężczyźni byli bezlitośni, o tyle kobiety okazały się dużo bardziej pobłażliwe. Podziękowały @iranikanjari za szczerość i otwartość. Dodały również, że nie należy się wstydzić własnego ciała, a nadmierne owłosienie nie jest niczym strasznym.

Was również ta fotka szokuje?

Owłosiony brzuch u kobiety

https://twitter.com/iranikanjari

Owłosiony brzuch u kobiety - powód do wstydu?

Owłosiony brzuch u kobiety

https://twitter.com/iranikanjari

Owłosiony brzuch u kobiety - powód do wstydu?

Owłosiony brzuch u kobiety

https://twitter.com/iranikanjari

Owłosiony brzuch u kobiety - powód do wstydu?

Polecane wideo

Komentarze (34)
Ocena: 4.29 / 5
Monika (Ocena: 1) 17.10.2017 19:46
Zgadzam się z Marleną. Z małą poprawką, nie tylko w sieci. Jeśli jakiś cwaniak od mody baranom, czyli społeczeństwu powie, że od dzisiaj najmodniejsza jest antena telewizyjna na głowie, to z pewnością od jutra 90 bezmózgowców będzie ją nosić. Moda na białe samochody. Popatrzcie ilu imbecyli jeździ białymi. I jakie to są auta!!!! Kupują białe nie dlatego, że ten kolor im się podoba. Dlatego, że..... "wypada mieć". Błazny i tyle. Pomyślcie jaki olbrzymi biznes stoi za gładkimi kobietami. Golarki, depilatory, plastry, kremy, lasery.....i dalej, gabinety kosmetyczne, lekarze, itd, itp. A im większy amok, tym lepiej dla forsy, która za tym stoi. Ja osobiście mam z włoskami mały problem, ale uważam, że temat jest sztucznie rozdmuchany. Mam koleżankę z obfitym owłosieniem na nogach, udach, przedramionach i co.....??!! I nic, ma super faceta, któremu to absolutnie nie przeszkadza! Bo jest to NORMALNY facet, a nie pajac!!!!
odpowiedz
Opa (Ocena: 5) 13.07.2017 10:03
Slodka
odpowiedz
Marlena (Ocena: 3) 22.01.2016 21:47
Szok? Najlepszy dowód, że większość ludzi w sieci do idioci.
odpowiedz
xyz (Ocena: 5) 07.01.2016 23:16
Doskonale rozumie @iranikanjari i inne kobiety, ponieważ sama od 8 lat zmagam się z tą chorobą i mój brzuch wygląda podobie... Oczywiście ja nigdy nie dawalam takich zdjęć do sieci... Uważam że, w ten sposób "uzytkowniczka" twittera chciała zwrócić uwagę na występujący u kobiet tego rodzaju problem... Jako osoba cierpiący na hirsutyz nie potrafię zrozumieć tych bezmuzgów, którzy się wyśmiewają. Gdy się stoi z boku to łatwo jest mówić o depilacji laserowej, plastrach woskowych itp. rzeczach, ale w rzeczywistości nie jest tak prosto jakby mogło się wydawać. Wiec pierwsze zastanówcie sie i przemyśle sytuacje a później wyrażajcie swoją opinię... Chorych na hirsutyz nie należy wykreślić ze społeczeństwa i obrzucać błotem. My też zasługuje na szacunek, miłość i przede wszystkim na wsparcie i wyrozumiałość w chorobie.
zobacz odpowiedzi (3)
Yo (Ocena: 5) 07.01.2016 22:17
Muzulmanki sa strasznie owslosione..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie