Opublikowała setki takich zdjęć, a teraz pokazuje swoje prawdziwe oblicze! Duża różnica?

Ursula Goff zachwycała fanki swoim oryginalnym i perfekcyjnym wizerunkiem. Wreszcie postanowiła wyznać prawdę.
Opublikowała setki takich zdjęć, a teraz pokazuje swoje prawdziwe oblicze! Duża różnica?
fot. zrzut ekranu instagram.com/uggoff
01.01.2016

Jeśli jeszcze tego nie zauważyłaś, czas pozbyć się złudzeń. W Internecie wszystko jest znacznie piękniejsze, niż w rzeczywistości. Przekonujemy się o tym np. patrząc na zdjęcia niektórych popularnych blogerek – te wykonane przez niezależnych fotografów i te opublikowane przez same zainteresowane. Photoshop, filtry i profesjonalne oświetlenie czynią cuda. Nawet przyłapane na gorącym uczynku zaprzeczają i twierdzą, że to kwestia ujęcia, a nie poprawek. Tym bardziej należy pochwalić odwagę tej młodej gwiazdy Internetu.

Ursula Goff to amerykańska stylistka włosów i kolorystka. W Sieci dała się poznać jako kolorowy ptak, który każdego dnia zaskakuje inną, równie odważną kolorystyką. Na swojej głowie miała już wszystkie odcienie tęczy i wciąż eksperymentuje. Nie kryje, że na co dzień wcale nie wygląda tak, jak na fotografiach publikowanych na Facebooku i Instagramie.

Jej wyznanie w krótkim czasie zyskało ponad 30 tysięcy polubień i 16 tysięcy udostępnień. Jak prezentuje się bez specjalnego przygotowania?

 

stylistka włosów

fot. zrzut ekranu https://www.facebook.com/uggoff/

Nie retuszowałam żadnego z tych zdjęć, ale zostały wykonane w odstępie kilku dni. Bardzo istotne jest w tym przypadku oświetlenie, ustawienie aparatu pod odpowiednim kątem, mimika twarzy oraz makijaż, który w przypadku fotografii odgrywa ogromną rolę (zwłaszcza w moim przypadku!).

Media społecznościowe dają nam możliwość poczucia się niesamowicie i lepiej od innych, ale tak naprawdę ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością. Warto pamiętać o tym, że za każdą śliczną buzią z Internetu kryje się zwyczajna osoba i nie ma sensu się z nią porównywać.

Myślę, że wszyscy młodzi ludzie, a zwłaszcza dziewczyny, które karmione są przez media podobną ściemą, codziennie czują się gorsze od innych i starają się za wszelką cenę kopiować widywane w komputerze ideały” - pisze Ursula.

 

stylistka włosów

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/uggoff/

„Myślę, że dobrym sposobem na to, aby skończyć z tym zjawiskiem, jest odrobina szczerości ze strony osób rozpoznawalnych w Sieci. Czasami warto pokazać się w normalnej odsłonie i nie wmawiać innym, że zawsze wyglądamy i czujemy się wspaniale. Oni powinni wiedzieć, że to nie jest prawda.

Rzeczywistość jest inna, życie jest trudne, a wszyscy ludzie mają wady. Najlepszym sposobem na to, aby czuć się dobrze, jest polubienie SIEBIE, a nie staranie się, żeby wyglądać jak ktoś INNY. Rób co chcesz, znajdź hobby, wyobrażaj sobie, co chciałabyś osiągnąć i spróbuj zaangażować w swoje sprawy ludzi, których naprawdę to obchodzi. Rób wszystko po swojemu. Ale tak naprawdę” - kończy swój wywód młoda stylistka i blogerka.

A tym samym udowodnia, że nie warto wrzucać ich wszystkich do jednego worka.

 

stylistka włosów

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/uggoff/

Ursula Goff

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2016 00:15
Co za czasy. Ekscytować się bo ktoś pokazał się bez makijażu...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo