Czy krzywe zęby to powód do wstydu? Zdjęcia ślicznotek z fatalnym uzębieniem!

Krzywy zgryz nie powstrzymuje ich przed szczerym uśmiechem.
Czy krzywe zęby to powód do wstydu? Zdjęcia ślicznotek z fatalnym uzębieniem!
fot. zrzut ekranu instagram.com/k_macka, instagram.com/iasgnay
01.12.2015

Te zdjęcia są najlepszym dowodem na to, że warto zainteresować się uzębieniem swojego dziecka, zanim sprawy zajdą za daleko. W przyszłości może nie podziękuje za to swoim rodzicom, ale jeśli nic z tym nie zrobią – na pewno będzie miało uzasadnione pretensje. Krzywe zęby bardzo negatywnie odbijają się na naszym wizerunku, a czasami jest za późno, by odmienić ich wygląd. Lepiej przez kilka lat pomęczyć się z aparatem, niż w przyszłości inwestować w implanty.

Poznajcie dziewczyny, które mają z tym ewidentny problem. I chociaż ich uśmiechom daleko jest do doskonałości, nie mają zamiaru tego ukrywać. Wydaje się jednak, ze to śmiech przez łzy. Każda z nas chciałaby mieć proste i zdrowe zęby. Te potrafią podkreślić urodę, a kiedy są w nieco gorszym stanie – przesłonić pozostałe zalety wizerunku.

Jest im czego współczuć? 

 

 

fot. instagram.com/k_macka

 

 

fot. instagram.com/dnleedistracted

 

 

fot. instagram.com/dhakal_asmita

 

 

fot. instagram.com/falserockstar

 

 

fot. instagram.com/kayeeluh

 

 

fot. instagram.com/todesgeil_

Komentarze (45)

Ocena: 4.69 / 5
Nina (Ocena: 5) 18.10.2016 13:28
O tym unidentunion.pl mówisz? Ponoć bardzo dobra klinika we wrocku. Mój brat był u nich jak miał problem właśnie z krzywym zgryzem. Nie ujmowało mu to uroku, ale też urody nie dodawało;) Sam dla siebie chciał poprawić uśmiech. Teraz faktycznie wygląda dużo lepiej i pewniej siebie, a dziewczyny się za nim oglądają ^^
odpowiedz
wiolka (Ocena: 5) 30.09.2016 15:49
Może powód do wstydu to nie ale głupio tak generalizować. na pewno wiele osob ma z tym duzy kompleks jak ja np. miałam. Mi pomogła klinika unident, uzbierałam kasę i mam teraz piękny uśmiech. Zależy na ile komu to przeszkadza.. :)
odpowiedz
mag (Ocena: 3) 03.12.2015 00:59
Powód do wstydu to jest na przykład oszustwo albo kłamstwo, a nie to jakie kto ma zęby, włosy czy nawet buty...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2015 19:32
Dziewoi z 6 zdjęcia matka natura chyba po pijaku te zęby układała...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 02.12.2015 09:59
Współczuć to powinno się wam, kto tam u was siedzi i wymyśla te artykuły? wasz portal dawien dawna był jednym z moich ulubionych do poczytania, teraz ręce opadają za każdym razem kiedy jeszcze mi się zdarzy tu zajrzeć. Poziom jaki prezentujecie swoimi artykułami jest żenująco niski. Wypisuję się z tego. Dziewczyny szanujmy nas czas i siebie nawzajem :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo