Modelka z Instagrama ma dosyć obłudy i oszukiwania fanów. Jak naprawdę wygląda jej życie?

Wcale nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Dowiedz się, jak powstawały jej zdjęcia i... ile na nich zarobiła.
Modelka z Instagrama ma dosyć obłudy i oszukiwania fanów. Jak naprawdę wygląda jej życie?
04.11.2015

Każdy rozsądny człowiek zdaje sobie sprawę, że to co pokazujemy w Internecie, nie zawsze ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Kreujemy swój wizerunek, wymyślamy go na nowo, oszukujemy i szukamy sposobów, aby zainteresować sobą jak najwięcej odbiorców. Dokładnie to samo robiła ona. Młoda Australijka była prawdziwą gwiazdą social mediów, ale właśnie doszła do wniosku, że czas z tym skończyć.

19-letnia Essena O`Neill przez ponad 2 lata zdobyła niemal 600 tysięcy obserwatorów na Instagramie, ponad ćwierć miliona subskrybentów na YouTube i ok. 60 tysięcy widzów na Snapchacie. Była na fali, świetnie na tym zarabiała, ale coś jej w tym wszystkim nie pasowało. Wreszcie zrozumiała, że dla poklasku i pieniędzy udaje kogoś, kim tak naprawdę nie jest. Teraz przeprasza, tłumaczy i uświadamia, że Internet to świat fałszu i obłudy.

Popularna i podziwiana nastolatka postanowiła odkryć wszystkie karty. Na swoim Instagramie pozostawiła zaledwie kilka zdjęć, które opisała tak szczerze, jak żadna inna gwiazda Internetu dotąd. To trzeba zobaczyć!

modelka z instagrama

Pierwsze zdjęcie, jakie opublikowałam na Instagramie. Obsesyjnie sprawdzałam liczbę polubień. W sumie zebrałam ich ok. 5. Bardzo chciałam zostać zauważona.

modelka z instagrama

Zdjęcie pozowane, które miało wzbudzić jak największe zainteresowanie. Tak naprawdę nigdy wcześniej i później nie miałam na sobie tej sukienki ani butów. Ubrałam się tak tylko do fotki.

modelka z instagrama

Z dzisiejszej perspektywy nie wydaje mi się normalne, aby tak młoda dziewczyna musiała katować się dietą i ćwiczeniami. Udawałam sportsmenkę, żeby zyskać popularność.

modelka z instagrama

Obowiązkowy opis nawiązujący do paskudnej pogody i jak wspaniale, że spędzisz cały dzień w łóżku przed telewizorem. Nikogo to nie interesuje, ale to kolejna okazja, żeby opublikować selfie.

modelka z instagrama

Udaję, że się uczę. W rzeczywistości to pozowane zdjęcie - wciągnięty brzuch, wypięte pośladki, maksymalnie podkreślone piersi. Tak nie wygląda prawdziwe życie, ale walka o sławę.

modelka z instagrama

Miałam wtedy dopiero 16 lat! Nigdy nie odważyłabym się wyjść w takiej kreacji na ulicę. Założyłam ją tylko do zdjęcia, żeby wyglądać seksownie i dorośle.

modelka z instagrama

Kolejna ściema. Tak nie wygląda relaks na plaży, bo w rzeczywistości zrobiłam ponad 100 identycznych zdjęć. Wszystko po to, aby brzuch prezentował się jak najlepiej.

modelka z instagrama

To też nie jest prawdziwa ja. Nie wybrałam sobie tych jeansów, ani topu. Zapłacano mi za to, abym wypromowała konkretną markę.

modelka z instagrama

To nie jest prawdziwe życie. Kiedy widzisz ładną dziewczynę fotografującą się z jedzeniem lub piciem, najprawdopodobniej nie robi tego za darmo. Tutaj reklamuję herbatę. Za duże pieniądze.

modelka z instagrama

Szkoda, że nikt mną wtedy nie potrząsnął. Przydałoby się usłyszeć, że masz dopiero naście lat i nie powinnaś wypinać tyłka dla lajków.

modelka z instagrama

Nie ma nic złego w promowaniu marek za pieniądze, ale pamiętaj, że 99 procent tego typu zdjęć to materiały sponsorowane. I tym razem dostałam sporą sumę za pokazanie tej sukienki.

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
js (Ocena: 5) 06.11.2015 18:58
I co w tym wszystkim takiego strasznego? Że wszystko dostaje za darmo? Jak nie chce to niech nie berze tych rzeczy.. ludziom nigdy nie dogodzisz. Nic nie mają nie pasuje, dostają za darmo też źle..
odpowiedz
Dorota (Ocena: 5) 05.11.2015 16:31
Ta to ma straszne życie... Aż jej współczuję -,-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2015 00:04
Modelka z instagrama? Ludzie obudźcie się. Ładna dziewczyna... Naomi Campbell to była modelka. Nie róbmy z gówna czekolady.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2015 19:20
Faktycznie sliczna .
odpowiedz
gość23632 (Ocena: 5) 04.11.2015 17:18
4 zdjęcie palce lizać. Śliczna dziewczyna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo