Ma 195 cm wzrostu i najdłuższe nogi w Ameryce! Twierdzi, że facetów to kręci…

Podobno adoratorzy ustawiają się do niej w kolejce, bo ma nogi do nieba i piękną figurę. Przyjrzyjcie się zdjęciom!
Ma 195 cm wzrostu i najdłuższe nogi w Ameryce! Twierdzi, że facetów to kręci…
21.10.2015

195 centymetrów wzrostu – brzmi świetnie, ale pod warunkiem, że dotyczy mężczyzny. Niemal dwumetrowa kobieta nie wygląda już bowiem dobrze. Większość dziewczyn zapewne podłamałaby się na miejscu Holly Burt, która mierzy właśnie 1,95 m, ale Amerykanka zdaje się być zadowolona ze swojej ponadprzeciętnej sylwetki.

- Nie mam na co narzekać! Jestem posiadaczką najdłuższych nóg w Nowym Jorku i faceci ustawiają się do mnie w kolejce! Nie mogą wyjść z zachwytu nad moją figurą. Twierdzą, że mam nogi do nieba i to ich strasznie kręci – śmieje się Holly.

Dziewczyna dodaje jednak, że nie zawsze akceptowała swój wygląd. – Zrozumiałam, że jestem inna, kiedy byłam w drugiej klasie szkoły podstawowej. Moja nauczycielka była wówczas ode mnie niższa. W szkole różnie mnie przezywano. Żyrafa, drzewo… Przestałam mieć kompleksy dopiero po przeprowadzce z Florydy do Nowego Jorku. Tutaj moje długie nogi są przedmiotem zachwytu, a nie drwin.

Holly twierdzi również, że chętnie chodzi w szpilkach. – Czemu mam rezygnować z butów na wysokim obcasie? Też chcę się od czasu do czasu poczuć kobieco. Uwielbiam, jak idę ulicą w szpilkach, a ludzie otwierają na mój widok buzię. Są w szoku, gdy mnie widzą – śmieje się Amerykanka.

Zobaczcie, jak prezentuje się w całej okazałości. Chciałybyście wyglądać tak, jak ona?

Holly Burt
Holly Burt
Holly Burt
Holly Burt
Holly Burt
Holly Burt
Holly Burt

Polecane wideo

Komentarze (59)
Ocena: 4.9 / 5
Kocuv (Ocena: 5) 04.07.2020 11:56
Jestem facetem i mam 163 wzrostu dziewczyny i koleżanki mnie lubią nawet czasami pozwalają mi się przytulić do ich piersi bo mają z 176 coś takiego bardzo je lubię i pozdrawiam ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2015 14:31
Cieeeekaweee :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2015 19:04
dokładnie, mam 163 cm moja koleżanka 165 i jak idziemy razem do clubu (obie szpilki bądź buty na klocku) do tego spódnica czy sukienka nie ważne czy zwiewna czy obcisła do tego czerwone usta do każdy za nami sie ogląda, opedzić się nie mozemy od facetów to takie śmieszne jacy faceci są prości. Jak widać nie trzeba być wysoką powyżej 170 (tak sie utarło, ze wysoka to reprezentatywna) żeby mieć powodzenie - wystarczy znać parę trików :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2015 16:48
Chyba bym sie zalamala jak bym miala taki wzrost.
odpowiedz
moni (Ocena: 5) 22.10.2015 13:24
nie ogoliła pach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie