Naprawdę go kocha czy tylko udaje?

Tak niedobranej pary nie widziałyście chyba nigdy.
Naprawdę go kocha czy tylko udaje?
12.10.2015

Widzicie dziewczynę na powyższym zdjęciu? Bez wątpienia jest bardzo ładna. Śliczna twarz, długie włosy, rewelacyjna figura i piękny uśmiech. Mogłoby się zatem wydawać, że mężczyźni ustawiają się do niej w kolejce, a ona przebiera wśród najlepszych przystojniaków… Tymczasem prawda jest taka, że jej serce należy do kogoś, kto teoretycznie nie powinien mieć u niej żadnych szans.

Znalezione w Sieci zdjęcia tych dwojga wywołują konsternację w każdym, kto na nie patrzy. Jak bowiem wyjaśnić to, że zjawiskowa piękność całuje i tuli się do mężczyzny, który nie grzeszy urodą, a wręcz jest odpychający?

Dla nas to zagadka i chyba najlepszy dowód na to, że miłość jest ślepa. Zobaczcie fotografie ślicznotki i jej chłopaka!

Miłość jest ślepa?
Miłość jest ślepa?
Miłość jest ślepa?
Miłość jest ślepa?
Miłość jest ślepa?
Miłość jest ślepa?
Miłość jest ślepa?
Miłość jest ślepa?

Komentarze (27)

Ocena: 4.15 / 5
RP (Ocena: 5) 14.10.2015 21:46
Mam znajomych w identycznej sytuacji. Ona - ładna dziewczyna. On - do urodziwych nie należy, kg też ma zdecydowanie za dużo. I są razem, kochają się. I nikt nie robi z tego sensacji!
odpowiedz
WitchHunter (Ocena: 2) 13.10.2015 21:48
Najpierw go przekarmi, utuczy tak aby nie mógł chodzić, a później zrobi z niego gulasz. Typowa zagrywka czarownic.
odpowiedz
Anorektyczka (Ocena: 5) 13.10.2015 19:18
Patrząc na nich widać, że oboje darzą się uczuciem. Obrażanie chłopaka epitetem " potwor" uważam za niestosowne. Kocha się sercem nie oczyma
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2015 13:00
Może jest damskim odpowiednikiem feedersa...Cóż, są różne zboczenia na świecie. Jedni lubią penetrować jelito grube innych, jedni wąchaja zużyte majtki a jedni lubią chorobliwie otyłych
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2015 21:40
Innym dobrym wyborem są tabletki Novoslim. W moim przypadku pohamowały chęci do podjadania. przyśpieszyły przemianę materii i pozwoliły schudnąć 12kg.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo