Ta Polka ma ponad 30 tys. fanów na Instagramie, a... (prawie) nigdy nie pokazuje twarzy!

Fani rzadko widują ją bez wielkich okularów lub telefonu zasłaniającego całą buzię. Czego się wstydzi?
Ta Polka ma ponad 30 tys. fanów na Instagramie, a... (prawie) nigdy nie pokazuje twarzy!
10.10.2015

Choć autorskiego bloga prowadzi już od 1,5 roku, prawdziwą popularność przyniosła jej aktywność na Instagramie. Endżel, bo takim pseudonimem się posługuje, ma już ponad 30 tysięcy fanów i apetyt na znacznie więcej. Może jej się to udać, bo zgrabna Polka doskonale wie, jak pokazać się z jak najlepszej strony. Długie nogi, jędrne pośladki i płaski brzuch możemy podziwiać na niemal wszystkich jej zdjęciach.

Endżel to jednak postać wyjątkowo tajemnicza. Poszukując zdjęć, na których pokazałaby swoją twarz, natrafiliśmy na zaledwie kilka. Na 500 opublikowanych na Instagramie. Zdecydowanie częściej zasłania swoje oblicze telefonem lub dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Musimy przyznać, że dodaje jej to nieco tajemniczości, ale... czy naprawdę powinna się tak zasłaniać?

Nawet na swoim blogu raczej unika prezentowania całej buzi...

NEW NEW NEW !! ▶️angelaendzel.blogspot.com◀️ link in bio ✌️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ◼️ENDŻEL (@endzel_)

Komentarze (16)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 3) 07.06.2017 19:24
Nie ma wcale dlugich nog. To tylko dobrze zrobione zdjecie (manipulacja)
odpowiedz
rtyui (Ocena: 5) 21.10.2015 12:14
moze ma brzydka facjate albo slepa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2015 12:25
po pierwsze tekst nie na temat. jednak mam ochotę wyrazić swoje zdanie: ciekawe, ciekawe: Bóg stworzył nas niedoskonałymi i nam to wytyka. Do tego daje wybór: albo będziesz mi bił pokłony albo trafisz na męki piekielne. paskudna manipulacja coś tu śmierdzi ja nie popełniłam żadnego przestępstwa i nie ustaję w świadomym szacowaniu własnych czynów czy z tego powodu mam trafić do piekła? bo stworzył mnie właśnie ten Bóg? paskudna manipulacja powtarzacie w kółko te bzdury i wierzycie w to widzę tu furtkę dla prawdziwych przestępców i bandziorów, którzy zrobią co swoje, po czym oddadzą się bezgranicznie Jezusowi powodzenia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2015 15:29
gutkaa ma ponad 60 tys. followersów, a nigdy nie pokazała twarzy (pomijając jakieś przodki sprzed kilku lat)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2015 14:42
Ja się do tej pory zastanawiam na czym polega fenomen blogów modowych i kosmetycznych...Może jestem prosta i ograniczona,ale wchodze do sklepu i wiem co chce i co mi się podoba, nie musze z tego powodu przegladac w czym jedna i druga chodzi. Nie stać mnie na to żeby w sezonie kupić 20 par butów i 30 torebek do stylizacji. To samo z kosmetykami - mam swoje ulubione, uzywam ich i dziekuje za wszystkie cenne porady. Naprawde, szczytem możliwości jest wstawianie swoich zdjęc, nie macie nic lepszego do roboty?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo