Nikt nie robi takich selfie, jak ona: „Najbrzydsza kobieta świata” podbija Instagram!

Ma wystarczająco wiele powodów, by się poddać i płakać. Robi coś zupełnie innego.
Nikt nie robi takich selfie, jak ona: „Najbrzydsza kobieta świata” podbija Instagram!
02.10.2015

Przez wielu Instagram postrzegany jest jako targowisko próżności. To miejsce zdominowane przez pięknych i bogatych, dla których największym życiowym problemem jest wybór między wyjazdem do Dubaju, a zakupem kolejnej torebki Louis Vuitton. Na szczęście to tylko część prawdy, a ona jest na to najlepszym dowodem.

Lizzie Velasquez zasłynęła jako „najbrzydsza kobieta świata”. Choć brzmi to wyjątkowo brutalnie, 26-latka wcale się o to nie obraża. Wygląd Amerykanki to efekt NSP, czyli zespołu wielu wad rozwojowych. Jej ciało jest zniekształcone, a na dodatek w ogóle nie magazynuje tłuszczu. Wszyscy, którzy ją poznali, twierdzą jednak, że nie ma to większego znaczenia. Młoda kobieta wiecznie się uśmiecha i chociaż jej samej nie jest lekko, motywuje innych do działania.

Jest także aktywną użytkowniczką portali społecznościowych. W ten sposób chce oswoić społeczeństwo z innością i zachęcić do oceniania ludzi nie tylko na podstawie wyglądu. Takich selfie, jak ona, nie robi nikt inny!

Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
K. (Ocena: 5) 09.10.2015 15:34
Jak można dać miano najbrzydszej kobiety świata osobie, która jest chora?
odpowiedz
kmt (Ocena: 5) 02.10.2015 20:41
Ma niesamowicie długie palce u dłoni, Jezu. Nie jest piękna ale to wina choroby na którą nie ma wpływu. Ważne, że się uśmiecha mimo wszystko!
odpowiedz
kicia (Ocena: 1) 02.10.2015 19:19
Ta dziewczyna jest chora ludzie. A mimo to sie usmiecha mimo to zyje normalnie i stara sie pokazać że mimo okropnej choroby jaka się jej przytrafiła stara się pomagac innym i być normalną dziewczyną jest strasznie motywujaca. Wy płaczecie ze fałdka jest za duza a ona sie cieszy po prostu zyciem nie zwazając na nic.
odpowiedz
Paulina (Ocena: 5) 02.10.2015 17:19
Nie prawda jest super pozytywną dziewczyną.Najbrzydsze kobiety to lalunie które myślą tylko o chłopakach piciu i paleniu, co robią innym na złość i nikogo nie szanują niestety jest coraz więcej takich dziewczyn;))))
zobacz odpowiedzi (2)
Kasia (Ocena: 5) 02.10.2015 15:09
Najbrzydsza kobieta świata??!! Co za idiota pisze te teksty.... Ona jest CHORA !!! Mniemam sądzić że autor jest niedorozwiniętym chamem.... Postawcie się na miejscu tej kobiety i odpowiedzcie sobie na pytanie czy dobrze byście się czuli przeczytając takie słowa na swój temat .... brak słów....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo