FOTOGALERIA: Ekstremalnie otyła 28-latka ćwiczy jogę. Potrafiłabyś to zrobić?!

Te zdjęcia wprawią Cię w zdumienie. Przeżyjesz szok!
FOTOGALERIA: Ekstremalnie otyła 28-latka ćwiczy jogę.  Potrafiłabyś to zrobić?!
16.09.2015

Nie ulega wątpliwości, że nadwaga nigdy nam nie służy. Każdy dodatkowy kilogram to zwiększone ryzyko wielu chorób. Jednak stereotyp leniwego grubasa, który nie ma siły wstać z łóżka, nie mówiąc o żadnej innej aktywności fizycznej, bywa zwyczajnie niesprawiedliwy. Otyłość nie zawsze wynika z tego, że czegoś nam się nie chce. Nie jest także wyrokiem.

Valerie Sagun doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile waży i jak wygląda. Trudno jednak powiedzieć, by zupełnie się poddała, a jej jedynym hobby było leżenie brzuchem do góry. 28-latka cały czas się rusza i pomimo potężnej tuszy, wykonuje najbardziej wymagające pozycje jogi. Nadwaga nie musi więc oznaczać braku kondycji i sprawności.

Z niektórymi pozami problem mają nawet szczupli... Chyba nie jest z nią aż tak źle?

sport dla otyłych
sport dla otyłych
sport dla otyłych
sport dla otyłych
sport dla otyłych
sport dla otyłych
sport dla otyłych
sport dla otyłych
sport dla otyłych
sport dla otyłych

Komentarze (18)

Ocena: 4.56 / 5
monmon (Ocena: 5) 17.07.2018 01:01
Śmiesznie, że jak taką pozę robi chuda dziewczyna, to jest joga, a jak gruba, to jest afiszowanie się xD Nic nie wiecie o ludzkiej psychice, nie znam nikogo, kto by był gruby "na własne życzenie" - to kwestia środowiska, w którym się człowiek wychował, nawyków, jakie w nim za młodu wytworzono, złego podejścia do jedzenia, braku edukacji, a także różnego rodzaju traum (np. wiele molestowanych seksualnie kobiet nie może zrzucić kilogramów, mimo świadomości kwestii zdrowotnych, z prostej przyczyny - za chudszymi faceci się oglądają, a one chcą uniknąć męskiej uwagi).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2015 15:51
Nie oszukujmy się to nie tylko choroba ,to także efekt obżerania się jak prosie bez zadnego umiaru ,chorobę rozumie ,ale zrobić sobie takie cos i to na własne zyczenie nie zrozumie,nie wierze ze nagle wszystkie grubasy sa chore na jakas (tajemnicza )chorobę.,ta wasza choroba ma nazwe lenistwo i obzarstwo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2015 12:49
Hehe ale chude szkapy się irytują. Grubaska jest dobra, jakby nie patrzeć potrafi więcej niż niejedna chudzinka. Heee. Bardzo dobrze, że ćwiczy. He. Zastanawiam się, dlaczego taki ciemnogród się tu wypowiada.... Przecież nadwaga, otyłość to choroba a nie jakiś kaprys, bo chce to będę gruba lol. Pozdrawiam środkowym palcem przygłupie hejterki.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 23:56
Tylko sobie niszczy stawy. Bardzo madre, naprawde.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 19:29
Nie powiedziała bym ze twn obrazek zrobil pozytywne wrazenie ,wręcz odwrotnie ,przecież to zwaly tłuszczu,.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo