Jak kobieta, która została poparzona kwasem, maluje swoją twarz? (Poruszające VIDEO)

Ten filmik to coś więcej niż tylko instrukcja krok po kroku, jak nakładać szminkę czy eyeliner.
Jak kobieta, która została poparzona kwasem, maluje swoją twarz? (Poruszające VIDEO)
04.09.2015

Ofiarami ataków przy użyciu silnie żrącego kwasu najczęściej padają kobiety. Osoby poszkodowane coraz częściej nazywa się ofiarami męskiej dumy, bo to właśnie ona zdaje się być najczęstszą przyczyną okrutnych napaści. Poparzone twarze kobiet to kara za ich odmowę przyjęcia propozycji małżeńskiej, bądź owoc rodzinnej zemsty. Rocznie dochodzi do tysięcy ataków kwasem, dogłębnie niszczącym skórę, tkankę mięśniową, a nawet kości. Na skutek urazów większość pokrzywdzonych traci wzrok.

Reshma w wyniku bestialskiej napaści straciła jedno oko. Jej twarz jest pełna blizn, ale mimo to kobieta nadal się uśmiecha, patrząc w lustro. W Sieci zamieszcza urodowe tutoriale, w których pokazuje, w jaki sposób maluje swoją twarz. W jej filmikach nie chodzi jednak wyłącznie o wskazówki, dotyczące makijażu.

Co Reshma ma nam do przekazania? Sprawdźcie.

Reshma

Posmarujcie usta pomadką nawilżającą, aby nie były wysuszone.

Reshma

Konturówką obrysujcie swoje usta. Kolor kosmetyku powinien być identyczny z kolorem szminki. Nałóżcie na swoje usta kolorową pomadkę.

Reshma

Reshma pokazuje również, w jaki sposób nakłada na swoje oko eyeliner.

O co tak naprawdę chodzi w tych tutorialach?  Reshma wyjaśnia, że…

Reshma

żrący kwas można kupić w sklepie tak samo łatwo, jak szminkę czy eyeliner. Wiele osób ma do niego dostęp, choć jest to niebezpieczne i zagraża ludzkiemu życiu. Kobieta apeluje, by jak najwięcej ludzi z całego świata dołączyło się do petycji, która zakazałaby rządowi otwartej sprzedaży kwasu w Indiach.

Obejrzyjcie to poruszające video.

Reshma

Zanim nałożycie na usta szminkę, dokładnie wymasujcie wargi szczoteczką do zębów. Dzięki temu ujędrnicie je i pozbędziecie się martwego naskórka.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2015 21:44
Prymitywne, średniowieczne obyczaje, żeby taką ładną kobietę oszpecic. ..
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2015 14:26
nienawidze facetów :::::(((((
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo