Mężczyzna o najdłuższym penisie świata pokazał zdjęcie rentgenowskie swojego przyrodzenia!

Męskość sięga mu… poniżej kolan.
Mężczyzna o najdłuższym penisie świata pokazał zdjęcie rentgenowskie swojego przyrodzenia!
29.08.2015

Penis jest najbardziej newralgicznym punktem na męskim ciele. Każdy mężczyzna marzy o tym, by jego przyrodzenie miało pokaźny rozmiar – utarło się bowiem, że im członek jest dłuższy, tym mocniej kobiety są zainteresowane seksem i tym większa jest ich satysfakcja ze stosunku. Przykład Roberto Esquivel Cabrera pokazuje jednak, że „co za dużo, to niezdrowo”.

Pochodzący z Meksyku mężczyzna ma – mówiąc łagodnie – imponującą męskość. Jego penis mierzy aż 48 cm, co prawdopodobnie kwalifikuje go jako jednego z najdłuższych członków na świecie.

- Kiedy rozbieram się przed jakąś kobietą, ta wpada w popłoch i ucieka z łóżka. Boi się, że zrobię jej krzywdę swoim przyrodzeniem. Moje życie erotyczne praktycznie nie istnieje. Żadna nie chce się zgodzić na stosunek z takim gigantem – żali się Meksykanin. I dodaje: - Przyjrzyjcie się mojemu zdjęciu rentegowskiemu.

Roberto Esquivel Cabrera

- Mój członek zwisa aż za kolana. Nie mogę poruszać się normalnie, jestem niezdolny do pracy. Chciałbym, aby lekarze uznali mnie za niepełnosprawnego, abym mógł otrzymywać od Państwa zapomogę z tego tytułu. Marzę również o tym, aby trafić do Księgi Rekordów Guinnessa – mówi 52-latek.

Jego drugie pragnienie ma szansę się spełnić, ponieważ trudno będzie jakiemukolwiek mężczyźnie przebić tak imponujący rozmiar członka…

Komentarze (12)

Ocena: 4.67 / 5
lynx (Ocena: 4) 10.01.2017 23:09
Moze mu nie twardniec bo ilez to krwi trzeba by w niego wpompowac.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 06.01.2017 09:00
Sie dziwi ze zadna sie nie chce zgodzic na stosunek ? Sam jest kaleka, jakby ten stosunek mial niby wygladac ? Rozerwalby kobiete, wiec zadna nie chce zostac kaleka
odpowiedz
value (Ocena: 5) 02.10.2016 16:10
odpowiedz
hhghhg (Ocena: 5) 01.10.2016 20:39
fghjg
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 13.07.2016 11:19
Ale wunsz haha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo