Łaciata 19-latka: Czarne plamy pokrywają niemal całe jej ciało! (Skąd to się wzięło?)

Czegoś takiego nie ogląda się na co dzień. Ta nastolatka jest naprawdę niezwykła.
Łaciata 19-latka: Czarne plamy pokrywają niemal całe jej ciało! (Skąd to się wzięło?)
19.08.2015

Jest młodą i pełną energii dziewczyną. Ma 19 lat, chłopaka, grono sprawdzonych przyjaciół i absolutnie żadnych kompleksów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wizualnie BARDZO różni się od swoich koleżanek. Ciera Swaringen przyszła na świat pokryta ciemnymi plamami i pomimo upływu lat nie pozbyła się tej przypadłości.

Plamy pigmentowe pokrywają niemal 70 procent powierzchni jej ciała. Niektóre pieprzyki dodatkowo pokryte są gęstym owłosieniem. Ciemne kropki nie oszczędziły ani jednej części ciała. Jak żyje się z takim piętnem? Początki były trudne. Nastolatka przyznaje, że była wyśmiewana przez rówieśników, ale bezgraniczna miłość i wsparcie rodziców pozwoliły jej iść przez życie z podniesioną głową.

Niezwykła przypadłość nie jest groźna. Pod jednym warunkiem – dziewczyna nie może długo przebywać na słońcu, bo w znamionach może się rozwinąć nowotwór skóry. Mimo wszystko pewności siebie możemy jej pozazdrościć!

pieprzyki na ciele
pieprzyki na ciele
pieprzyki na ciele
pieprzyki na ciele
pieprzyki na ciele
pieprzyki na ciele
pieprzyki na ciele
pieprzyki na ciele
pieprzyki na ciele

Komentarze (14)

Ocena: 3.86 / 5
Anonim (Ocena: 1) 22.08.2015 09:08
Ludzie nie wpadajmy od razu w takie skrajności, że ma chodzić w burce i nie wychodzić z domu. Może żyć normalnie, jak każdy człowiek na coś chory. Ale wcale nie musi aż tak bardzo się afiszować ze swoją chorobą, tak odsłaniać swoje ciało, specjalnie pozować do zdjęć z odsłoniętym ciałem, tak się cieszyć i być z siebie taka dumna. Choroba to nic przyjemnego, ani chwalebnego, nie ma się się z czego cieszyć, ani się czym chwalić.
odpowiedz
jjj (Ocena: 5) 20.08.2015 14:56
Ważne, że się zaakceptowała a ja narzekam na swoje pieprzyki, tez mam duzo chociaz nie tak jak ona no i są o wiele mniejsze, zwykle kropki.No nic gratulacje bo ja przez swoje caly czas mam kompleksy :(
odpowiedz
Kam (Ocena: 5) 20.08.2015 13:44
Wygląda jakby ktoś ją błotem ochlapał :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2015 11:18
tak macie racje. powinna przejść na islam i mieć szparę tylko na oczy, żeby broń boże nie raziła nas swoim wygladem. powinna mieć depresje, zamknąć się w pokoju i nie pokazywać ludziom na oczy. bo przeciez to nam sie dzieje krzywda, ze na nią patrzymy... bardzo polecam przed napisaniem czegos powiedziec to na glos. moze wtedy uslyszycie jak bardzo jest to niedojrzałe, nietolerancyjne, samolubne i... chore.
zobacz odpowiedzi (1)
aaaaa (Ocena: 5) 20.08.2015 08:24
Moim zdaniem powinna usunąć chociaż te plamy z twarzy i te włosy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo