Blogerka do Czytelniczek Papilot.pl: „Jestem dużą i piękną kobietą. Pocałujcie moją wielką pupę!”

Puszysta szafiarka wystosowała kilka słów do komentatorek. Przesadziła?
Blogerka do Czytelniczek Papilot.pl: „Jestem dużą i piękną kobietą. Pocałujcie moją wielką pupę!”
11.08.2015

Jakiś czas temu na naszych łamach mogłyście podziwiać niezwykłą blogerkę. Madam XXL wyróżniają nie tylko nietypowe kształty, ale także wyjątkowe wyczucie stylu. Chociaż szafiarka nie należy do najszczuplejszych, do perfekcji opanowała sztukę podkreślania tego, co jest jej atutem i zakrywania ewentualnych niedoskonałości. Dodatkowe kilogramy wcale nie odebrały jej pewności siebie i ochoty na zabawę modą.

Rosyjska blogerka to nie tylko tusza, ale także piękna i bardzo fotogeniczna twarz oraz wyjątkowo gustowna garderoba. Wydawało się, że trudno jej cokolwiek zarzucić. Niestety, naszym Czytelniczkom daleko było do zachwytu. Pod jej zdjęciami pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, w których podkreślałyście, że nie powinno się robić kariery na chorobliwej otyłości.

Madam XXL dotarła do nich i odpowiedziała Wam na swoim Instagramie.

blogerki plus size

Opinie komentatorek w większości nie były zbyt przychylne. Większość Czytelniczek skupiło się na nadwadze szafiarki, a nie jej urodzie czy stylu ubierania. Przypomnijmy kilka z nich:

„Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Najpierw wychudzone anorektyczki, a teraz otyłe dziewczyny. A może tak w końcu zacząć promować zdrowe ciało?” - pytała jedna z Was.

„Ma gust, ale to wszystko. Myślę, że jednak powinna zgubić trochę kilogramów dla swojego zdrowia” - radziła jej inna komentatorka.

„Będę oglądać te zdjęcia, kiedy będę głodna, aby pięć razy się zastanowić, czy chcę być szczupła, czy chcę być wielorybem” - to jedna z delikatniejszych opinii. Pojawiły się także określenia typu „potwór”. Jak zareagowała na nie sama zainteresowana?

blogerki plus size

Madam XXL na swoim Instagramie zamieściła zrzut ekranu przedstawiający naszą publikację wraz z dopiskiem:

„Serwis Papilot.pl opublikował materiał na mój temat. 99 procent komentarzy to bardzo negatywne opinie. Ludzie piszą, że wyglądam jak wieloryb, jestem obrzydliwa, a na dodatek jestem tak gruba, że pasuje do mnie określenie inwalidka. OK, jestem gruba, mam wielkie biodra, ale jestem dużą i piękną kobietą i kto ma prawo mi wmawiać, że jest inaczej? NIKT! Niektórym ludziom wydaje się, że mają wpływ na to, jak powinnam wyglądać, co powinnam na siebie zakładać i jakie ciało powinnam mieć. Jedyne, co o tym myślę: pier*** się! To moje ciało, moje życie i wyłącznie mój interes. Pocałujcie moją wielką pupę” - czytamy w jej emocjonalnym oświadczeniu.

Co Wy na to?

blogerki plus size

Madam XXL

Madam XXL

Madam XXL

Madam XXL

Madam XXL

Madam XXL

Madam XXL

Madam XXL

Madam XXL

Komentarze (69)

Ocena: 4.59 / 5
gość (Ocena: 5) 15.06.2018 00:39
Fuj! Herezja, takie gabaryty i do tego baletki. I ten tekst o pupie, litości...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2015 11:13
Madam XXL? Chyba 7XL:D
odpowiedz
mcr (Ocena: 2) 18.08.2015 00:54
No cóż, ze 300 osób może pocałować bez ryzyka trafienia w miejsce, które już ktoś pocałował... Jak ktoś wrzuca swoje focie publicznie musi się liczyć z tym, że ktoś je oceni.
odpowiedz
kokoloko (Ocena: 5) 16.08.2015 19:12
Dziewczyna jest śliczna. ma niesamowite wyczucie stylu. owszem, jest bardzo puszysta i z medycznego punktu widzenia, to jest złe. jednak, jeśli czuje się dobrze sama z sobą i z tym jak wygląda.... co innym do tego? Zazdrościcie jej? Ja wiem, ze moda na tyczki jest wciąz aktualna, i że wielu uważa, że promuje się skrajności. Jeśli JEJ jednak to nie przeszkadza, to niech będzie dalej sobą! Śliczną z twarzy i z super wyczuciem mody kobietą! I to ona sama zadecyduje kiedy i jak ma ewentualnie schudnąć, albo i nie, wam nic do tego. Takie złe, paskudne komentarze nie świadczą o niczym innym, jak o zazdrości i wręcz zawiści. Smutne. Bo tak polskie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2015 19:40
przez te sykliwe zmije tacy ludzie jak ona zaczynają cos robic ze sobą .Blogerka zapasiona szukajaca akceptacji mniej pisania a więcej ruchu ,a jak szukasz akceptacji to nie tu tylko do psychologa
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo