Śliczna? Tak, choć… szpetne pryszcze pokrywają całą jej twarz! (Mamy zdjęcia bez makijażu)

Ciągle słyszy, że jest „odrażająca i paskudna”. Wygląda aż tak źle?
Śliczna? Tak, choć… szpetne pryszcze pokrywają całą jej twarz! (Mamy zdjęcia bez makijażu)
04.07.2015

Patrząc na powyższe zdjęcie, można dojść do jednego wniosku: dziewczyna, która się na nim znajduje, jest po prostu śliczna. Świetnie wygląda zarówno w ciemnej szmince, jak i siwych włosach. Zanim jednak pomyślisz sobie: „Chciałabym wyglądać tak, jak ona!”, powinnaś zobaczyć kilka innych fotografii z naszej galerii. Dopiero na nich widać, jak ta piękność wygląda naprawdę, czyli wtedy, gdy zmyje z siebie wszystkie kosmetyki.

Liczne krostki i wypryski z pewnością nie dodają jej urody, ale czy jest to powód do tego, by ją hejtować? Nie. Dziewczyna nie ma wpływu na wygląd własnej cery, a leczenie tak zaawansowanego trądziku jest zazwyczaj bardzo czasochłonne. Mimo to nie zaszyła się w domu, tylko postanowiła założyć vloga My Pale Skin, na którym radzi, jak skutecznie zamaskować krostki makijażem. Efekt jest powalający.

Nie wszystkim Internautom się to podoba. Pod każdym z filmików znajduje się mnóstwo niepochlebnych, czy wręcz obraźliwych komentarzy na temat jej „paskudnej cery” i „odrażającej twarzy”. Jak na te wpisy zareagowała Em? Stworzyła poruszające nagranie, w którym zawarła kilka najbardziej dokuczliwych, przepełnionych nienawiścią opinii. Warto je obejrzeć.

My Pale Skin
My Pale Skin
My Pale Skin
My Pale Skin
My Pale Skin
My Pale Skin
My Pale Skin
My Pale Skin

Komentarze (23)

Ocena: 4.3 / 5
Lola (Ocena: 5) 22.07.2015 16:14
Mimo trądziku jest śliczna bez makijażu . Ma pełne usta , ładne oczy i nos. Szczerze jej współczuje takiej cery , ale mimo wszystko jest śliczna. Na pewno trądzik zejdzie i będzie jeszcze ładniejsza.
odpowiedz
kawaiineko (Ocena: 5) 11.07.2015 16:49
Mam wielki problem z pryszczami i tak samo jak koleżanka wyżej, nie mam tłustej cery. To ni jak nie jest ze sobą powiązane. Skóra się przetłuszcza, ale nie jest to zależne od pryszczy. Każdy ma inaczej. Ja np. myje buzie 2 razy dziennie i mi to wystarcza. Rano przed nałożeniem makijażu i wieczorem żeby go zmyć. Mam problematyczna cerę, biorę na to tabletki ale jest to dość czasochłonny proces i po prostu jakoś wyglądać muszę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2015 16:19
jest prześliczna.Aniołek i bez i z makijażem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 06.07.2015 12:58
Czy wy myślicie, że ona nie poszła do lekarza? Że nie męczy jej ciągła propaganda idealnego wyglądu? Ludzie ogarnijcie się! Twarz ma bardzo ładną, a makijażem po prostu próbuje zamaskować swoje problemy z cerą.
odpowiedz
anty durne komentarze (Ocena: 5) 05.07.2015 12:32
Trądzik to choroba. Koleżanka po latach bezskutecznej walki (nawet 6 miesięczna kuracja antybiotykowa nic nie podziałała!) dostała od dermatologa specjalną kurację tabletkową wysuszającą pryszcze od wewnątrz. Efekt niesamowity i długotrwały. Zakrywanie makijażem nic nie daje. Potrzebne są leki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo