Ta dziewczyna twierdzi, że nigdy nie miała operacji plastycznej. Wierzycie jej?

Rosjanka robi furorę na Instagramie. Przysięga, że nie ma w sobie żadnych implantów.
Ta dziewczyna twierdzi, że nigdy nie miała operacji plastycznej. Wierzycie jej?
20.05.2015

Modelki z Instagrama już nie kojarzą się tak dobrze, jak kiedyś. Implanty piersi i pośladków, egzotyczna sceneria i drogie gadżety nikomu już nie imponują. Chociażby dlatego, że wiemy, co za tym stoi... Ona twierdzi, że jest inna. Uwodzi swoją naturalnością i niezwykłą sylwetką, wypierając się jakichkolwiek ingerencji chirurga plastycznego. Wszystko zawdzięcza słowiańskim genom.

Anastasia Kvitko to bez wątpienia objawienie ostatnich miesięcy. Pochodząca z Rosji modelka w krótkim czasie zyskała 300 tysięcy obserwatorów, a na jej temat rozpisują się media z całego świata. W niektórych publikacjach na jej temat czytamy, że ma być ona „antidotum na plastikowe wzorce z Zachodu”. Całe jej ciało to podobno w 100 procentach dzieło natury.

Jak jest naprawdę? Tego pewnie się nie dowiemy, ale warto na nią spojrzeć. To właśnie do takich kobiet wzdychają dzisiaj faceci.

Anastasia Kvitko
Anastasia Kvitko
Anastasia Kvitko
Anastasia Kvitko
Anastasia Kvitko
Anastasia Kvitko
Anastasia Kvitko
Anastasia Kvitko

Polecane wideo

Komentarze (30)

Ocena: 4.53 / 5
gość (Ocena: 5) 04.01.2019 15:38
Coś okropnego tak się oszpecic kalectwo
odpowiedz
Kalistee (Ocena: 5) 22.05.2015 20:25
ludzie jacy wy jesteście głupiutcy.... ja wierze że jest naturalna, a zdjęcia nie są przerabiane, czemu? po pierwsze większość z was po założeniu gorsetu będzie mieć tak piękną talię, po drugie odpowiednie ułożenie ciała i aparatu potrafi czynic cuda, i już tyłek wydaje się większy i okrąglejszy, to samo z biustem, poza tym to jest jeszcze coś takiego jak odpowiednio modelująca bielizna ;] a moja koleżanka ma takie same usta i wiem że ich nie powiększała bo znam ją od 3 roku życia, no może robi delikatny "dziubek" :P
odpowiedz
Nela (Ocena: 1) 22.05.2015 13:14
Cycki, nienaturalnie napięte ... Powiększone na 100%, usta widać, że są nienaturalne, górna warga naciągnięta do góry, operacja na 100%, tyłek widać, że ma nienaturalny kształt. Widziałam w swoim życiu wiele dużych, naturalnych pup i żadna tak nie wyglądała. Na 100% ta dziewczyna kłamie, jest wypchana silikonem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2015 17:01
Nieudolny photoshop, i raz powiększa tyłek a raz cycki :D mogłaby się zdecydować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2015 15:50
Wszystko zawdzięcza słowiańskim genom??? raczej murzyńskim genom.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie