Priscilla Caputo: Najsłynniejszy na świecie „silikonowy potwór” (Jej usta za chwilę eksplodują?)

Chciała zrobić karierę w modelingu, ale gigantyczne wargi to uniemożliwiły.
Priscilla Caputo: Najsłynniejszy na świecie „silikonowy potwór” (Jej usta za chwilę eksplodują?)
07.05.2015

Tę twarz, a raczej usta, znają niemal wszyscy. Zdjęcia tej kobiety ilustrują tysiące internetowych publikacji poświęconych poprawianiu urody. Zwłaszcza tych, które dotyczą zabiegów niezbyt udanych. Jest żywym dowodem na to, że moda na wielkie usta może doprowadzić do opłakanych skutków. Sama nie znała umiaru i pozwoliła wstrzyknąć sobie w usta ogromne ilości kolagenu, a także innych substancji.

Priscilla Caputo, bo tak naprawdę się nazywa, pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Niedawno obchodziła swoje 36. urodziny. Jest także szczęśliwą mężatką, ale raczej niezbyt szczęśliwą kobietą. Kilka lat temu wyznała, że kiedy patrzy na zdjęcia sprzed lat, kiedy wyglądała naturalnie, nie potrafi powstrzymać łez. Oddałaby wiele, by wrócić do tego stanu. To jest już raczej niemożliwe. Jedynym ratunkiem byłaby ryzykowna operacja pozbycia się wypełniaczy.

Co ciekawe, eksperymenty z wyglądem miały na celu poprawę jej sytuacji zawodowej. Jako modelka wierzyła, że z ponętnymi ustami zdobędzie więcej zleceń. Stało się coś odwrotnego – z dnia na dzień przestała być zatrudniana. Żadna marka nie chce być kojarzona z taką sztucznością. Dziwicie się?

Priscilla Caputo

Priscilla Caputo w czasach, kiedy jeszcze nie eksperymentowała ze swoim wyglądem.

Priscilla Caputo

I już po powiększeniu ust. Od tego momentu kojarzy się tylko z nimi!

Priscilla Caputo
Priscilla Caputo
Priscilla Caputo
Priscilla Caputo
Priscilla Caputo
Priscilla Caputo

Zdarza jej się wyglądać naturalnie, o ile można to nazwać naturalnością...

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2015 22:36
DOBRZE ZE DUPA JEJ NIE EKSPLODUJE JAK MOZNA SOBIE SAMEJ ROBIC TAKA KRZYWDE TAK SIE OSZPECAC TO JUZ CHOROBA PSYCHICZNA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2015 22:55
Moim zdaniem źle zrobiła że pozwoliła wciągnąć się w "wir" operacji plastycznych. Mogła sobie powiększyć, oczywiście. Nikt za to nie kara, ale nie do takiego stopnia. Na prawdę nie rozumiem jej wybryku. Ponieważ patrząc na jej zdjęcia z młodości uważam że miała na prawdę fajnie usta, No ale co zrobić skoro pieniądze zawracają w głowie i nie ma się ich na co wydać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.05.2015 21:55
Debilka i brzydula-wcale mi jej nie szkoda
odpowiedz
Vercia (Ocena: 5) 08.05.2015 08:05
W 100 % racja.
odpowiedz
Takie gadanie (Ocena: 1) 07.05.2015 01:47
Przeciez moze je zmiejszyc. i przestac podkreslac tymi rozowymi szminkami. i przestac sie opalac. i zrobic sobie bardziej naturalne brwi. i stonować makijaż. i przestać się tak ku*ewsko ubierać. i juz by mogla wtedy dostać jakąs oferte chocby reklamowac bieliznę. ona probuje sie wybic wlasnie na narzekaniu na swoj wyglad
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo