8 bardzo, ale to bardzo nietypowych kobiet. Trudno uwierzyć, że one istnieją naprawdę!

Obok nich trudno przejść obojętnie!
8 bardzo, ale to bardzo nietypowych kobiet. Trudno uwierzyć, że one istnieją naprawdę!
04.05.2015

Chociaż na czerwonych dywanach i ściankach coraz częściej widujemy klony, które nie sposób od siebie odróżnić, prawdziwa kobiecość niejedno ma imię. Wiele nas łączy, ale każda z nas jest wyjątkowa. Czasami zupełnie wymykamy się wszelkim schematom. Z własnej woli lub takie się po prostu urodziłyśmy.

Nasze dzisiejsze bohaterki to bez wątpienia kobiety niezwykłe i niepowtarzalne. Na całym świecie próżno szukać kogoś podobnego do nich. To absolutne unikaty, które wywołują skrajne emocje. Jedni im współczują, inni szczerze podziwiają. Przypominają postaci z bajek. Gdyby ich nie było, ktoś musiałby je wymyślić...

Poznaj 8 prawdziwych osobowości, które wydają się nierealne, ale naprawdę istnieją!

niezwykłe kobiety

JULIA GNUSE

Kobieta cierpi na chorobę genetyczną, która wywołuje nadwrażliwość skóry na promienie słoneczne. Nawet kilka minut poza domem może wywołać silne oparzenie. Julia znalazła na to sposób – przez 5 lat wytatuowała 95 procent powierzchni swojego ciała. Barwnik sprawił, że dzisiaj może swobodnie wychodzić z domu. Dzieło jej życia kosztowało niemal 250 tysięcy złotych, a efekt nie wszystkim przypadł do gustu. Kilka lat temu została wpisana do „Księgi Rekordów Guinessa” jako najbardziej wytatuowana kobieta na świecie.

niezwykłe kobiety

MANDY SELLARS

Brytyjka cierpi na niezwykle rzadkie schorzenie genetyczne zwane syndromem Proteusza. Choroba powoduje asymetryczny przyrost tkanki tłuszczowej i zaburza rozwój kości. Z tego powodu jej nogi są ponad trzykrotnie większe, niż powinny. Każda z nich waży... ponad 20 kilogramów! W 2010 roku amputowano jej lewą nogę, która po jakimś czasie zaczęła odrastać. 

niezwykłe kobiety

JYOTI AMGE

Indyjka, mimo że ma już 21 lat, swoim wyglądem bardziej przypomina dziecko, niż dorosłą kobietę. Indyjska Calineczka mierzy bowiem obecnie zaledwie 61,95 cm i waży niecałe 6 kilogramów. Jak to możliwe? Otóż Hinduska cierpi na wrodzoną chorobę nazywaną achondroplazją. Schorzenie polega na zaburzeniach rozwoju pewnych kości w organizmie, a w rezultacie objawia się karłowatością.

niezwykłe kobiety

ASHA MANDELA

W 2008 roku została oficjalnie posiadaczką najdłuższych włosów na świecie. Ich długość to ponad 17 metrów, a cała fryzura waży już niemal 20 kilogramów. Co szczególnie ciekawe, Asha zdecydowała się na zrobienie z nich dredów. Nie mamy pojęcia jak dba o ich higienę, ale ten wynik robi wrażenie! Kilka lat temu zdiagnozowano u niej nowotwór. Pomimo przyjmowanej chemioterapii, włosy pozostały na swoim miejscu.

niezwykłe kobiety

ABIGAIL I BRITTANY HENSEL

Siostry Hensel to jedyne żyjące na świecie dwie osoby w jednym ciele. Już od 19 lat budzą zainteresowanie mediów nie tylko za sprawą swojego odmiennego wyglądu. Są pogodnymi, wesołymi dziewczynami, które pragną żyć tak, jak ich rówieśniczki – mieć przyjaciół, chodzić na randki, bawić się na imprezach, uprawiać sport. Ku zdumieniu całego świata – udaje im się! Każda z sióstr ma inny charakter oraz odmienne upodobania. Bliźniaczki syjamskie wystąpiły w reality show.

niezwykłe kobiety

MIKEL RUFFINELLI

Właścicielka najszerszych bioder na świecie. Ile dokładnie wynosi ich obwód? 240 centymetrów, czyli prawie 2,5 metra! Mimo że Mikel nie jest szczupła, jej sylwetka zachowała odpowiednie proporcje. Kobieta posiada bowiem wcięcie w talii i ładnie zaokrąglony biust. Na szczęście mąż kobiety nie ma nic przeciwko jej rzucającym się w oczy „atrybutom”. Wprost przeciwnie – mężczyzna uważa, że biodra jego żony są wyjątkowo ponętne i seksowne.

niezwykłe kobiety

ANETA FLORCZYK

Jedna z najsilniejszych kobiet świata pochodzi z Polski. 33-latka zaczęła trenować trójbój siłowy w wieku 16 lat, wkrótce dźwigając nawet 500 kilogramów. Mistrzyni świata w zawodach strongwoman w latach 2003, 2005, 2006 i 2008. Jest rekordzistką w podnoszeniu... mężczyzn. Pani Aneta podniosła aż 12 facetów ponad swoją głowę. Wystąpiła w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

niezwykłe kobiety

MAYRA HILLS (BESHINE)

Ta kobieta na pewno nie zna czegoś takiego jak umiar. Kiedy kilka lat temu sprawiła sobie nowy silikonowy biust, nikt nie podejrzewał, że to dopiero początek jej przygody z chirurgią plastyczną. Niestety, z czasem zapragnęła mieć go coraz więcej, aż urósł do niewyobrażalnych rozmiarów. Tak wielkich, że znane ludzkości ludzkości wymiary nie są w stanie ich opisać. Ma tysiące fanów, którzy podziwiają jej niezwykłe kształty.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
asia (Ocena: 5) 04.05.2015 18:09
Zobaczcie sobie chelsea charms. Ta to ma cyce.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2015 11:28
Ma Petite!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2015 01:53
Nie które szczególnie ostanie 2 są ciekawe . Inne nie powinny być pokazywane a przynajmniej od 18 lat.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie