18-latka do niedawna ukrywała swoją twarz. Miała się czego obawiać? (ZOBACZ ją z bliska!)

Jej historia powinna raz na zawsze wyleczyć Cię z kompleksów.
18-latka do niedawna ukrywała swoją twarz. Miała się czego obawiać? (ZOBACZ ją z bliska!)
01.05.2015

Wiele z nas patrzy na siebie wyjątkowo krytycznie. Stojąc przed lustrem, czujemy bardziej niepokój, niż szczęście. Zawsze znajdzie się coś, z czego nie jesteśmy do końca zadowolone. Bez oporów same nazywamy się brzydkimi, użalamy się nad rzekomym brakiem urody i twierdzimy, że do niczego się nie nadajemy. To przykre, że akceptacji musi nas uczyć ktoś ciężko chory, bo same nie potrafimy docenić tego, co mamy.

Poznajcie Sarę Atwell – 18-latkę, która dałaby wiele, by móc nazwać się „zwykłą” nastolatką. To nie jest do końca możliwe, bo urodziła się chora, a objawy schorzenia widoczne są w miejscu, którego nie sposób ukryć. Nerwiakowłókniakowatość zdeformowała jej połowę twarzy. Dziewczyna starała się z tym normalnie żyć, ale rówieśnicy byli dla niej bezlitośni. Przez wiele lat szydzono z jej wyglądu.

Dzisiaj młoda Kandyjka chce o tym zapomnieć. Poddaje się kolejnym operacjom, które nie przynoszą spektakularnych efektów, ale się nie poddaje. Znalazła chłopaka i chce wieść spokojne życie. Nadal uważasz, że to Ty masz problem ze swoim wyglądem?

Sarah Atwell
Sarah Atwell
Sarah Atwell
Sarah Atwell
Sarah Atwell
Sarah Atwell
Sarah Atwell
Sarah Atwell
Sarah Atwell

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.53 / 5
Kasia Sz (Ocena: 5) 14.05.2015 22:11
Ja mam ta chorobę co ona, współczuję jej bo tu nie chodzi tylko o wygląd a ciągłe badania, kontrole u specjalistów, rezonanse i tak w kółko aż do śmierci :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2015 19:13
Widzę, że znowu nie zrozumiałyście kolejnego artykułu. W tym artykule wcale nie chodzi o to, żeby się wyśmiewać z tej dziewczyny, tylko o to że nie wolno przejmować się drobnymi defektami typu za duży nos, za wąskie usta, za mały biust, bo są ludzie którzy mają w życiu o wiele poważniejsze problemy na przykład poważne choroby. Ta dziewczyna na pewno wolałaby mieć taki duży nos lub wąskie usta, ale za to być zdrowa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2015 18:57
biedna dziewczyna :(
odpowiedz
Nick zastępczy (Ocena: 5) 01.05.2015 18:48
Jaki trzeba mieć zryty beret, żeby śmiać się z chorych ludzi. Przecież widać, że dziewczyna cierpi na jakąś rzadką chorobę
zobacz odpowiedzi (2)
Anna (Ocena: 5) 01.05.2015 18:12
Potraktowaliście dziewczynę jak zwierze z ogrodu zoologicznego albo cyrku. Wstyd mi, że czytam tą stronę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie