Jak BARDZO OTYŁE KOBIETY wyglądają w bikini? Mocna FOTOGALERIA!

Są duże i nie wstydzą się nosić bikini. Zobacz odważne kobiety plus size i dowiedz się, dlaczego to robią.
Jak BARDZO OTYŁE KOBIETY wyglądają w bikini? Mocna FOTOGALERIA!
02.05.2015

Kobietom o większych wymiarach często odmawia się prawa do podkreślania swojej sylwetki. Wciąż pokutuje przekonanie, że jeśli jest nas za dużo, powinnyśmy to za wszelką cenę ukryć. Pewnie dlatego w sklepach z odzieżą w rozmiarze XXL dominują obwisłe kreacje... A gdyby tak przestać się przejmować i nosić to, na co naprawdę mamy ochotę?

Bohaterki naszej galerii nie mają perfekcyjnych sylwetek. Większość z nich „cierpi” z powodu nadwagi, a nawet skrajnej otyłości. Cudzysłów jest tutaj niezbędny, bo w rzeczywistości wcale nie cierpią, ale cieszą się życiem. Nie tylko nie zasłaniają swoich krągłości, ale wręcz je podkreślają. W sezonie wakacyjnym nie ukrywają się pod szczelnym kostiumem jednoczęściowym, ale stawiają na odważne bikini.

Ich zdjęcia i wypowiedzi pochodzą z bloga „Fashion Peepshow”, którego autorka postanowiła pokazać, że nawet na plaży możemy czuć się pewnie i seksownie bez względu na rozmiar. Przekonały Was do tego?

bikini plus size

Stina

„Każde ciało to płótno na którym może powstać coś wspaniałego. Ja mam tego płótna nieco więcej i nie wstydzę się go pokazywać. Dla mnie to arcydzieło”

bikini plus size

Rachel

„Założenie bikini przy takiej sylwetce jest radykalnym aktem miłości do samej siebie. Słońce, woda i piasek, które czuję na moim ciele, to coś niezwykłego”

bikini plus size

Amber

„Mam gładką skórę i kocham swoją pupę. Nie mam zamiaru nienawidzić swojego ciała, ani się ograniczać. To byłaby autocenzura”

bikini plus size

Kyley

„Założenie bikini sprawia, że mniej się boję. I wreszcie mogę poczuć się seksowna”

bikini plus size

Sarah

„W bikini czuję się słodko. To słowo, które najlepiej oddaje moje uczucia. Mam słodki, okrągły brzuszek i czuję się wspaniale”

bikini plus size

Rebecca

„Bikini daje mi nadzieję, że jako duża kobieta nie muszę się ukrywać i jest dla mnie miejsce na tym świecie. Staram się celebrować życie i ciało, jakie dał mi los”

bikini plus size

Heidi

„W stroju kąpielowym czuję się pewna i szczęśliwa. Moje ciało nie jest żadną tajemnicą, a moja nadwaga nie powinna wzbudzać sensacji”

bikini plus size

Emily

„Kiedy zakładam to bikini, czuję się sexy. Podejrzewam, że lubię siebie bardziej, niż jakakolwiek szczupła dziewczyna na plaży”

bikini plus size

Jessica

„Na tym zdjęciu mam na sobie bikini pierwszy raz od wielu lat. Dawno nie czułam się tak dobrze”

Komentarze (32)

Ocena: 4.56 / 5
2 (Ocena: 2) 23.07.2018 15:30
Bez sensu. Wiekszość z nich jest tylko GRUBA a nie BARDZO gruba. Do bardzo grubych moznaby zaliczyć może 3. Ktoś miał słabe wyobrażenie o tym czy ktoś jest gruby czy nie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2018 00:09
ok
odpowiedz
Susannka (Ocena: 5) 17.01.2017 16:04
Sądzę ,że nie chodzi tu o promowanie otyłości lecz bardziej chodzi tu o to,że każdy chce żyć ! A mentalności Polaczków nie zmienimy - ktoś wyglądem odbiega od normy od razu oczernić i zmieszać z błotem. Szkoda , szkoda!
odpowiedz
Matt (Ocena: 5) 25.12.2015 01:57
Ta dziewczyna nr 7 jest piękna. Mógłbym z taką być. Mi obojętna jest sylwetka kobiety do pewnej granicy rozsądku która nie została przekroczna. Śliczna twarz, włosy, gładka jasna skóra i ten duży brzuszek i uda wyglądają bardzo apetycznie. Uroda pozostałych wątpliwa.
odpowiedz
Inka (Ocena: 5) 08.08.2015 14:27
Zygac się chce jak sie na to patrzy Ochyda grube ochydne wstrętne i leniwe Zamias siłownia dieta to pokazuja ochydnie obrzydliwe ciała masakra i to młode dziewczyny szok
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo