Młodzi faceci wcale nie są tacy źli. Ten 23-latek zrobił coś niesamowitego!

Kiedy dowiedział się, że jego kuzynka jest w ciąży, mieszka na ulicy i bierze narkotyki, postanowił jej pomóc.
Młodzi faceci wcale nie są tacy źli. Ten 23-latek zrobił coś niesamowitego!
27.04.2015

Współcześni mężczyźni nie mają najlepszej prasy. Zwłaszcza ci młodzi, którzy dopiero wchodzą w dorosłość. Najczęściej zarzuca im się, że są niedojrzali, nieodpowiedzialni i niezdolni do prawdziwych uczuć. Dla nich liczy się wyłącznie własna wygoda. A jednak, wcale nie jest z nimi aż tak źle, na co najlepszym dowodem jest ta historia.

Tommy Connolly wiedzie szczęśliwe życie. Młody Australijczyk studiuje, ma własne mieszkanie, nie brakuje mu przyjaciół. W wolnych chwilach ćwiczy na siłowni, może także liczyć na wsparcie swoich najbliższych. Sielanka. Do momentu, kiedy dowiaduje się, że jego kuzynka wpadła w poważne tarapaty. Nie utrzymywał z nią kontaktu od wielu lat, ale był przekonany, że jakoś sobie radzi.

Kilka miesięcy temu dziewczyna odezwała się do niego za pomocą Facebooka. Kiedy zapytał, jak jej się wiedzie, otrzymał wstrząsającą odpowiedź i postanowił działać.

 

x

Dziewczyna przyznała się, że jest w zaawansowanej ciąży. Dla 17-latki to zawsze ogromne wyzwanie, ale to niestety nie koniec niepokojących wieści. Okazało się, że ojciec dziecka zniknął i w żaden sposób jej nie wspiera. Nastolatka wylądowała na ulicy, gdzie dosłownie mieszka. Bezdomna, ciężarna, bez jakiejkolwiek pomocy... Czy może być jeszcze gorzej? Tak. Kiedy Tommy poprosił ją o spotkanie, dowiedział się także, że jest uzależniona od metamfetaminy.

Tragiczna sytuacja krewnej wstrząsnęła 23-latkiem. Postanowił jej za wszelką cenę pomóc, choć to wcale nie było łatwe. Z dnia na dzień wziął na siebie ogromną odpowiedzialność, a z wygodnego i bezstresowego życia niewiele zostało. Nie pozwolił jej zostać na ulicy i zaprosił ją do swojego mieszkania.

W czasie zimowej przerwy, zamiast relaksować się, jak jego znajomi z uczelni, poszedł do pracy. Musiał zarobić na czynsz i wyżywienie. - Wszyscy mówili, że to wielka rzecz. Nie myślałem o tym. Wiedziałem tylko, że ona mnie potrzebuje – wyznał mediom.

x

Chwilę później 17-latka urodziła zdrowego syna. Na szczęście dziecko okazało się silniejsze od uzależnienia jego młodej mamy. Tommy nie tylko opiekuje się swoją kuzynką, ale został także oficjalnie jej rodziną zastępczą. Dzięki temu może podejmować decyzje w imieniu zagubionej nastolatki. Wspiera ją, aby ukończyła szkołę, był obecny w czasie porodu, przecinał nawet pępowinę maleństwa.

23-latek zrobił coś fantastycznego, ale wciąż pozostaje skromnym chłopakiem. - Wiem, że dałem radę i zrobiłem dobrze, ale czuję się trochę winny, że tyle się o mnie mówi. Nie chciałem tego – powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

Razem z bratem organizuje internetową zbiórkę, która ma zapewnić lepszą przyszłość ich kuzynce oraz jej synkowi. Faceci, także ci młodzi, wcale nie są tacy źli!

x

Tommy Connolly z synem swojej kuzynki

x

Ten maluch sporo zawdzięcza odważnemu 23-latkowi.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
nika (Ocena: 5) 18.05.2015 01:12
A gdyby nie była w ciąży, to by jej nie pomógł. Gówno a nie coś niesamowitego.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2015 21:12
Gdyby był taki dobry to robiłby to "po cichu" a nie trąbiło by się o tym, bo nie jest jedynym który pomaga. A ona? Widocznie typowa młoda puszczalska ;)
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 27.04.2015 10:40
kochany chłopak, naprawdę widać po nim że ma dobre serce... ale nie powinien za nią wszystkiego odwalać, jak odchowa dzieciaka powinna wziac sie za siebie i zrobić to co jest jej obowiązkiem, szkoła, może praca i opieka nad małym, w końcu to jej dzieciak a nie tego chłopaka i to ona powinna wziąć odpowiedzialnośc za swoje zycie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2015 10:28
Przystojny i dobry :) Amerykańce lubią takie historyjki...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2015 09:13
a ona - leserka nauczy się że jej ciągle " dają" i pociągnie go na dno, bo w konću on nie będzie miał kasy
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie