Zamiast ukrywać, ona „epatuje” swoim grubym brzuchem. Ma się czego wstydzić?

Niektórzy nie mogą znieść, że blogerka plus size czuje się dobrze we własnej skórze.
Zamiast ukrywać, ona „epatuje” swoim grubym brzuchem. Ma się czego wstydzić?
30.03.2015

Moda plus size wzbudza skrajne emocje – jedni pochwalają to, że nieco większe kobiety wreszcie odzyskują pewność siebie, inni mówią wręcz o promowaniu otyłości. Prawda jak zwykle leży gdzieś pośrodku. Człowiek o obfitych kształtach w końcu też musi się jakoś ubierać, a to, że akceptuje swój wizerunek, powinniśmy tylko pochwalić. Z tą blogerką wielu ma jednak problem...

Dziewczyna ukrywająca się pod pseudonimem „plumpbabydoll” od wielu miesięcy jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Prezentuje tam swoje stylizacje, ale myli się ten, kto myśli, że strojem chce coś ukryć. Wręcz przeciwnie – wielu zarzuca jej, że wręcz epatuje swoją cielesnością. Nie mogą jej wybaczyć, że nie maskuje swojego odstającego brzucha. Skoro tak wygląda, powinna nosić obszerne stroje lub przynajmniej bieliznę wyszczuplającą.

Myślicie, że faktycznie przesadza? Wcale nie chodzi rozebrana, a takie gabaryty naprawdę trudno ukryć...

Blogerka plus size
Blogerka plus size
Blogerka plus size
Blogerka plus size
Blogerka plus size
Blogerka plus size
Blogerka plus size
Blogerka plus size
Blogerka plus size

Polecane wideo

Komentarze (31)

Ocena: 4.19 / 5
yhm (Ocena: 5) 01.04.2015 21:16
Moim zdaniem nie mozemy celebrowac otyłości. W końcu to to choroba. Anoreksja tez mamy sie zachwycac ? Ludzie ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2015 11:35
Abstrahując od jej tuszy... te fotki są okropne, kompletnie nie umie pozować do zdjęć, światło beznadziejne. OKROPIEŃSTWO Aczkolwiek ubiera się normalnie, nic co by miało szokować, czy dziwić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2015 00:33
to nie wygląda ani dobrze ani estetycznie. Wylewające się fałdy nigdy nie będą ładne i nic tego nie zmieni. Ludzie z nadwagą czy otyli też mogą ubierać się ładnie czy modnie ale nie w fasony przeznaczone dla osób szczupłych. J chciałabym nosić sukienki z wielkimi dekoltami ale nie mogę sobie na to pozwolić bo mam płaską klatkę piersiową. Nie wyglądało by to dobrze i się z tym pogodziłam więc czemu otyła osoba nie może zrozumieć ,że w szortach i crop topie nie wygląda dobrze?
odpowiedz
asia (Ocena: 5) 30.03.2015 22:12
Normalnie się ubiera. Nie pokazuje 90% ciała jak inne tępe laski. Z resztą mnie brzydzi pokazywanie za wiele ciała, i tych większych i chudszych dziewczyn. Śmieszy mnie takie czepianie się grubych ludzi. Co wam do tego?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2015 20:20
Tak, ma czego się wstydzić. To, po prostu, niesmaczne, gdy otyła dziewczyna myśli, że może sobie pozwolić na to samo, co zgrabne, normalnej budowy kobiety. Wygląda karykaturalnie na własne życzenie, bo nawet przy tak znaczącej nadwadze mogłaby by prezentować się lepiej. Odwaga to nie wszystko, trzeba mieć w sobie jakąś dozę samokrytyki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie