Każda z nas chciałaby się tego pozbyć, a ona... uwielbia swoje ZNAMIĘ! Zobaczcie ją z bliska...

Ciemna plama zakrywa połowę jej twarzy. 22-latka cieszy się, że wciąż ją ma.
Każda z nas chciałaby się tego pozbyć, a ona... uwielbia swoje ZNAMIĘ! Zobaczcie ją z bliska...
26.03.2015

Jak powinna wyglądać profesjonalna tancerka? Najlepiej jak modelka, bo publiczne występy wymagają nie tylko talentu i techniki, ale także miłej dla oka aparycji. Wszelkie niedoskonałości działają na niekorzyść artysty. Chyba, że on sam nie ma nic przeciwko i swoim pozytywnym nastawieniem zarazi innych... Tak właśnie zrobiła nasza bohaterka.

Urocza Kanadyjka przyszła na świat 22 lata temu. Urodziła się z widocznym znamieniem na twarzy. Przebarwiona skóra pokrywa cały jej policzek. Rodzice byli przekonani, że należy się tego jak najszybciej pozbyć. Operacja plastyczna była na wyciągnięcie ręki, ale... ostatecznie do niej nie doszło. Rodzice wystraszyli się ewentualnych powikłań, w tym uszkodzenia oka dziecka. Dzisiaj Cassandra Naud bardzo im za to dziękuje.

Chociaż w dzieciństwie doświadczyła odrzucenia ze strony rówieśników, dzisiaj występuje na największych scenach z wysoko podniesioną głową. Uważa, że znamię jest jej nienaruszalną częścią i źródłem siły. Nie oczekuje współczucia i przekonuje, że pewności siebie inne kobiety mogą jej tylko pozazdrościć. Zobaczcie ją z bliska!

Cassandra Naud
Cassandra Naud
Cassandra Naud
Cassandra Naud
Cassandra Naud
Cassandra Naud
Cassandra Naud
Cassandra Naud

Cassandra Naud w dzieciństwie

Komentarze (14)

Ocena: 4.5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2015 22:17
Szczerze mówiąc, to wyjątkowo paskudne znamię. Wygląda trochę, jakby jej policzek pokrywała pleśń. Dziwię jej się, że mając możliwości finansowe, nie chce tego usunąć. Rozumiem, że to ją "wyróżnia" i dzięki temu nie jest kolejną "ładną buźką". To, po prostu, jej sposób na to, żeby się wybić.
odpowiedz
asia (Ocena: 5) 31.03.2015 22:08
A mnie się podoba...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2015 09:18
Kuźwa...no nie, nie jestem w stanie jej zrozumieć. To jest obleśne, wygląda jak jakaś parcha i powinna się tego pozbyć. Ma bardzo ładną twarz, ale przez to paskudztwo nie można się na tym skupić...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.03.2015 13:47
Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił.  List do Efezjan, rozdział 2, wersety 8-9 Ludzie! Czytajcie Biblię! Tam jest wszystko napisane! Sami siebie pakujecie do piekła! Nie jesteście zbawieni przez UCZYNKI! Nawet ten, kto nikogo nie zabił może iść do piekła, bo nie jesteśmy zbawieni z UCZYNKÓW i bycia DOBRYM CZŁOWIEKIEM, tylko DOBRY JEST BÓG! Tak mówi BIBLIA! Jeśli podważasz autorytet Biblii, to na czym opierasz swoją wiarę?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2015 17:53
Jak to się dzieje że na jednym zdjęciu ma to znamię po lewej stronie, a na innych po prawej?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo