Wydaje Ci się, że potrafisz odgadnąć wiek tych kobiet? Masz rację, wydaje Ci się!

Nawet duży margines nie pomoże. Pomylisz się przynajmniej o 20-30 lat!
Wydaje Ci się, że potrafisz odgadnąć wiek tych kobiet? Masz rację, wydaje Ci się!
26.01.2015

Określenie wieku większości kobiet nie jest specjalnie trudne. Być może nie udaje nam się wskazać konkretnego roku urodzenia, ale patrząc na człowieka, potrafimy oszacować pewne ramy. Wiek zdradza wiele cech wyglądu – nie tylko twarz, ale także szyja, dłonie, sylwetka. Nie zawsze jest to jednak takie oczywiste.

Przeglądając zdjęcia naszych bohaterek możesz przeżyć szok. Tym razem nie pomylisz się o kilka czy nawet 10 lat. W niektórych przypadkach może to być kwestia nawet kilkudziesięciu! Jedne zawdzięczają to wyłącznie genom, inne wymagały pomocy chirurga plastycznego, ale bez względu na metody – efekt jest piorunujący.

Sprawdź się! Spróbuj odgadnąć, ile lat ma kobieta uwieczniona na każdym zdjęciu...

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

 

Apasra Hongsakula ma 68 lat! Dokładnie 50 lat temu została miss swojej rodzinnej Tajlandii, a chwilę później Miss Universe.

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

 

Elle Macpherson, australijska topmodelka, w marcu skończy 51 lat, ale wciąż wygląda jak 20-latka!

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

 

Naprawdę trudno w to uwierzyć, ale Jane Fonda, megagwiazda kina, powoli dobiega osiemdziesiątki. W grudniu skończyła 77 lat.

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

Piękna laureatka Oscara, Halle Berry, praktycznie się nie zmienia. Od lat tak samo piękna i naturalna, chociaż metryka wskazuje już na 48 lat.

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

 

Amerykańska modelka i aktorka, Christine Brinkley, za kilka dni skończy 61 lat. Jeśli to dzieło chirurga, to chcemy znać jego nazwisko!

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

 

Jennifer Tilly jest aktorką i... pokerzystką. Być może nie wygląda już jak nastolatka, ale spokojnie możemy dać jej 30-kilka lat. Prawdziwy wiek to jednak 56 lat.

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

 

Mimi wystąpiła w jednym z amerykańskich programów talk show jako... kobieta bez wieku. I wcale nas to nie dziwi, bo w momencie wykonania zdjęcia miała już 75 lat.

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

 

Ernestine Shepard to jedna z najstarszych kulturystek na świecie. Doskonałe ciało w wieku 77 lat to prawdziwy wyczyn!

kobieta bez wieku

 

 

 

 

 

 

Amerykańska (polskiego pochodzenia) biznesmenka, gwiazda telewizji i autorka książek, Martha Stewart, wygląda świetnie, jak na swoje 73 lata.

Komentarze (5)

Ocena: 4.6 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2015 20:41
Moim zdaniem najpiękniej wygląda Jane Fonda :) Babka potrafi starzeć się z klasą. Wiadomo że na pewno ma za sobą jakieś zabiegi odmładzające ale widać że nie takie ingerujące bezposrednio w wygląd twarzy. I w dodatku świetnie sie ubiera
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2015 14:15
Jennifer Tilly ma taki dziwny typ urody ,że nie wygląda na żaden wiek. Jak widziałam ją w jakimś filmie o Chuckim z 2004 roku to myślałam ,że to jest młoda laska ok 26 lat która jest przetyrana i wygląda staro, na jakieś 10 lat więcej, Tym czasem okazało się ,że ma o 20 lat więcej i wygląda młodo. Dlatego ,że ona miała bardzo jędrne ciało jak na swój wiek i dlatego zdaje się być dużo młodsza. Nie widziałam jej nowych zdjęć ale 10 lat temu to rzeczywiście wyglądała młodziej
odpowiedz
JA (Ocena: 3) 26.01.2015 10:14
Mój zakres błędu wahał się między 2-3 lat... Nie trudno zobaczyć na pierwszy rzut oka że są bardzo stare ale bardzo dobrze zrobione i zachowane. Lat nie ukryją nawet operacje i botoksy.... Taka prawda :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2015 02:14
moj boze niektore maja lepsza cere i figure niz ja, a mam 19 lat :o pelen szacunek. tez nie chce starzec sie tak jak starzeje sie wiekszosc kobiet ktore ogladam na rehabilitacjach kiedy odwiedzam moja babcie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2015 02:13
Kogoś to jeszcze dziwi, że kobieta po 30stce nie nosi trwałej a po 40stce nie zamienia się w babcie z chustką na głowie? :) Długo można wyglądać młodo. Żadne odkrycie. Moje znajome z LO (rocznik 86) prawie wszystkie wyglądają tak samo jak 10 lat temu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo