Chciała być wiecznie młoda... Teraz wygląda jak staruszka! (Ile naprawdę ma lat?)

Anoreksja doprowadziła ją do ruiny. Aż przykro patrzeć.
Chciała być wiecznie młoda... Teraz wygląda jak staruszka! (Ile naprawdę ma lat?)
18.12.2014

Moda dotycząca ubrań, fryzur i makijażu zmienia się z roku na rok. Jedno pozostaje niezmienne – w modzie wciąż pozostaje młodość. Na okładkach gazet, czerwonych dywanach, a nawet w zwyczajnym życiu nie ma miejsca na starość. Obsesja na tym punkcie jest tak silna, że odmładzać postanawiają się kobiety, które ledwo przekroczyły 20. rok życia. Nasza bohaterka rozpoczęła jeszcze wcześniej.

Helen Gillespie ze Szkocji już jako nastolatka miała jeden cel – pozostać młodą, energiczną i zgrabną dziewczyną. Niestety, nie znalazła przepisu na eliksir młodości. Postanowiła się permanentnie odchudzać, co doprowadziło do anoreksji. Ma dopiero 30 lat, a większą część życia spędziła na szpitalnych oddziałach. Niedożywienie doprowadziło do wielu chorób i wyglądu, o jakim na pewno nie marzyła.

Patrząc na jej zniszczoną twarz i wychudzone ciało, nie sposób określić jej wiek na mniej, niż 50-60 lat. Lekarze twierdzą, że stan jej kości odpowiada 80-letniej kobiecie. W najgorszym momencie ważyła 28 kilogramów. Jest skazana na noszenie protez piersi, ponieważ prawdziwe nigdy jej nie wyrosły. Chyba nie tak miała wyglądać jej młodość...

anoreksja
anoreksja
anoreksja
anoreksja
anoreksja
anoreksja
anoreksja
anoreksja

UWAGA! Na kolejnej stronie bardzo drastyczne zdjęcia, kiedy Helen ważyła zaledwie 28 kilogramów.

anoreksja

Komentarze (23)

Ocena: 4.57 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2014 22:04
Ja nie jestem typem anorektyczki (chodzi mi o cechy charakteru np.) ale swego czasu byłam bardzo szczupła a BMI miałam w dolnych granicach (ok 17), teraz mam kilka kilo za dużo (mając na myśli kilka mam na myśli kilka - maks 5) i przyznam się wam, że mam sentyment do mojej chudej figury. Moje idealne BMI to 19-20 :) obecnie mam 21.5 i nie czuje się z tym najlepiej. Jednak patrząc na wychudzone, niezdrowe ciała nigdy nie widziałam w tym inspiracji. Po prostu jestem mała, wąska w ramionach i biodrach i według mnie ten typ figury najlepiej wygląda w wersji mini. Zdecydowanie Ewa Longoria a nie Kim Kardashian.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 19.12.2014 16:44
Dodajcie artykuł, w którym będzie można uzyskać porady dla chorych ludzi, anoreksja, itp. A nie ciągle to samo. Na pewno ktoś z tego skorzysta, jakieś telefony, porady, itp.
odpowiedz
protest (Ocena: 5) 18.12.2014 23:35
a ja protestuję ! Nie podoba mi się,że ciągle wrzucacie zdjęcia chorych dziewczyn, jakby to była jakaś atrakcja,zwierzę w zoo. Pomyślcie, ludzie. To jest choroba nie wybór. Leczę się z zaburzeń odżywiania i chyba bym Was pozwała gdybym zobaczyła tutaj swoje zdjęcia. Własnie przez takie komentarze, gadanie, wytykanie palcami odechciewa się wszystkiego , a przede wszystkim leczenia . Każdy wie, jak wygląda osoba chora, zagłodzona . Nie trzeba tego w kółko pokazywać .
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2014 20:36
Najgorsze jest to że te wszystkie media nadal promują szkielety!!! Ich jest coraz więcej! Nie dziwie się że więcej powstaje anorektyczek! Ta ta chora moda nadal panuje. Z tego co mi wiadomo to anoreksja się bierze z podłoż psychicznych np. złe relacje z rodziną , czy zdarzenia życiowe związane z traumą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2014 13:23
wow schudła do kości a mimo to dalej miała piersi :o
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo