19-latek popełnia samobójstwo. 2 miesiące później jego dziewczyna odbiera sobie życie W TEN SAM SPOSÓB!

Ten sam dzień miesiąca, to samo miejsce, w ten sam sposób.
19-latek popełnia samobójstwo. 2 miesiące później jego dziewczyna odbiera sobie życie W TEN SAM SPOSÓB!
14.11.2014

Współczesna młodzież nie ma najlepszej prasy. Wciąż powtarza się, że młodzi ludzie myślą wyłącznie o sobie, nie mają żadnych ambicji, nie potrafią szczerze kochać i nie widzą nic, poza czubkiem własnego nosa. To zbyt krzywdzące uogólnienie. Nie brakuje bardzo wrażliwych nastolatków. Zbyt wrażliwych.

Zazwyczaj problemy młodzieży są zupełnie lekceważone. Ich rodzice, najbliżsi i nauczyciele wychodzą z założenia, że to trudny wiek i nie ma się czym przejmować. Ta historia udowadnia, że może mieć to zgubne skutki. Tragedia, która rozegrała się w Wielkiej Brytanii zabrała życie dwóch osób, które miały jeszcze wiele przed sobą.

samobójstwo

Wszystko zaczęło się 7 września br., kiedy 19-letni Phil James został potrącony przez pociąg na stacji kolejowej. Maszynista zeznał, że chłopak spokojnym krokiem wszedł pod nadjeżdżającą maszynę. Obrażenia były tak poważne, że nastolatek 2 dni później zmarł w szpitalu. Pozostawił kochającą rodzinę i dziewczynę.

Becky Tait była od niego starsza o rok. Znali się od wielu lat, ale była to znajomość na stopie koleżeńskiej. Kilka miesięcy przed samobójstwem Phila oficjalnie zostali parą. Ich wspólne zdjęcia udowadniają, że nie widzieli poza sobą świata. Niestety, nawet to nie pozwoliło chłopakowi cieszyć się życiem. W głębi duszy był zagubionym człowiekiem, który nie widział przed sobą przyszłości. Ukochana nie wiedziała, jak poradzić sobie ze stratą.

samobójstwo

20-latka po śmierci chłopaka zamknęła się w sobie. Wszyscy myśleli, że tak musi być. Dziewczyna potrzebuje czasu, by przetrawić tę koszmarną sytuację i wkrótce dojdzie do siebie. Ograniczyła się jedynie do opublikowania krótkiego komunikatu na Facebooku, w którym napisała, że Philowi zawdzięcza najlepsze momenty w życiu, w towarzystwie najlepszej osoby, jaką kiedykolwiek poznała. Trudno powiedzieć, czy już wtedy planowała, co zrobi. Strata okazała się dla niej zbyt dużą.

Dokładnie 2 miesiące po śmierci Phila, 9 listopada br., zrobiła dokładnie to samo, co jej ukochany chłopak. Weszła pod nadjeżdżający pociąg, który do złudzenia przypomina ten, który zabił 19-latka.

samobójstwo

Dopiero po powtórnej tragedii znajomi przyznali, że dziewczyna nie potrafiła pogodzić się ze śmiercią chłopaka. Starali się ją pocieszyć, oderwać od złych wspomnień, ale ona coraz bardziej zamykała się w sobie. Pomoc okazała się niewystarczająca i kosztowała życie kolejnej osoby.

Burmistrz miasta, z którego pochodziła para, nazwał to zupełnie niepotrzebną stratą. Życia oraz młodości.

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 4.4 / 5
Iwi (Ocena: 5) 15.11.2014 18:53
"Ich wspólne zdjęcia udowadniają, że nie widzieli poza sobą świata." Serio?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2014 12:03
Trochę szkoda, nie wiem po co to zrobili :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2014 00:33
to smutne, sama kiedyś próbowałam się zabić. nikomu o tym nie powiedziałam. Ostatnio pod wpływem alkoholu wykrzyczałam to na imprezie. Reakcja ludzi dookoła "hahah ale to śmnieszne". Śmieją się ze mnie "haha tylko się nie powieś". jest mi z tego powodu okropnie przykro bo to dla mnie wcale nie jest temat do żartów a oni najwyzaźniej myślą ,że sobie jaja robią. Od lat leczę się z depresji i nikomu o tym nie mówię. Powiedziałam koleżance to ona nie uwierzyła bo jestem na to zbyt wesoła. Nie wie ,że za tym uśmiechem kryje się coś strasznego. Rozumiem ich i strasznie mi ich szkoda. Ciekawe co musiało się stać w ich życiu ,że zdecydowali się na tak drastyczny krok
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2014 18:16
Sama mam już dość tego dobijającego życia...
odpowiedz
milosc... (Ocena: 1) 14.11.2014 13:12
niestety pod wplywem milosci podejmujemy nieracjonalne decyzje. bo nie potrafimy zniesc straty ukochanej osoby. okropne uczucie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie