Takiej blogerki jeszcze nie było... Jej twarz pokrywa RYBIA ŁUSKA!

Na własnym przykładzie pokazuje, że uroda to nie wszystko. Zgadniecie, ile ma lat?
Takiej blogerki jeszcze nie było... Jej twarz pokrywa RYBIA ŁUSKA!
04.11.2014

Blogosfera większości z nas nie kojarzy się zbyt pozytywnie. Internetowych celebrytów traktujemy z przymrużeniem oka, drwiąc z ich powierzchowności i parcia na szkło. Szafiarki stały się wręcz synonimem próżności i braku innych talentów. Zupełnie niesłusznie, bo wśród nich nie brakuje osób, które przełamują tematy tabu i odgrywają bardzo ważną rolę. Kimś takim były blogerki plus size, uświadamiające, że kobiecość nie zależy od wymiarów. Dzisiaj podobne zdanie stoi przed niepełnosprawnymi i chorymi.

Nasza bohaterka od lat była obiektem drwin. Niedawno jej zdjęcie trafiło na jeden z międzynarodowych serwisów rozrywkowych, gdzie opisano ją mianem osoby, która „nie potrzebuje przebrania, by wybrać się na imprezę halloweenową”. Na szczęście nie traci pogody ducha i systematycznie publikuje na swoim blogu kolejne fotografie.

Carly Findlay ma zaledwie 32 lata, ale wygląda na znacznie starszą. Pochodzi z Australii i cierpi na bardzo rzadką chorobę. Przypadłość zwana „rybią łuską” dotyka zaledwie 10-20 osób na milion urodzeń. Problem widoczny jest przede wszystkim na twarzy, która zdecydowanie wyróżnia się z tłumu... Mimo wszystko, blogerka nadal chce oswajać innych z odmiennością. Zobaczcie ją z bliska.

Carly Findlay
Carly Findlay
Carly Findlay
Carly Findlay
Carly Findlay
Carly Findlay
Carly Findlay
Carly Findlay
Carly Findlay

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
rybk_a (Ocena: 5) 05.11.2014 13:57
Rybia łuska ma wiele postaci.. ta akurat jest bardzo uciążliwa i widoczna. Takich ludzi należy podziwiać, że potrafią cieszyć się życiem , uśmiechać mimo wszystko. ŻAL mi 'pacanów' którzy naśmiewają się z jakichkolwiek chorób, trochę pokory bo jutro ty możesz zachorować, mieć wypadek, stracić rękę, nogę i zobaczymy czy będzie do śmiechu... nie wiadomo co przyniesie jutro.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2014 01:14
widziałam na TLC program o siostrach z tą samą chorobą. Oni musza sie codziennie skrobać bo inaczej obrosną czymś podobnym do rybiej łuski
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2014 20:44
Szkoda, gdyby nie ta choroba, to byłaby naprawdę ładną kobietą, bo widać, że ma ładne rysy twarzy i ładne włosy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2014 20:38
Nie wiem czemu ale aż czuję fizyczny ból gdy patrzę na te zdjęcia
odpowiedz
mysz (Ocena: 5) 04.11.2014 19:22
ee ludzie nie mowcie ze rybia luska bo to nie jest rubia luska...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo