Ma zniekształconą twarz i waży 27 kg, ale nie traci pogody ducha!

25-latkę nazywano najbrzydszą kobietą świata. Bez wątpienia jest jedną z najweselszych!
Ma zniekształconą twarz i waży 27 kg, ale nie traci pogody ducha!
29.10.2014

To nie pierwszy raz, kiedy Lizzie Velasquez gości na naszych łamach. To jedna z tych osób, o których warto wspominać jak najczęściej, bo chyba nikt nie ma w sobie aż tyle siły i dystansu do siebie. Chociaż okoliczności temu nie sprzyjają, nasza bohaterka jest prawdziwą duszą towarzystwa. Dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu podróżuje po świecie, poznaje nowych ludzi i nie traci wiary w lepszą przyszłość. A miała powody, by się załamać...

Lizzie przyszła na świat z NSP czyli zespołem wad, które powodują wiele groźnych powikłań, w tym m.in. zahamowanie wzrostu, zniekształcenie twarzy czy zanik tkanki tłuszczowej. Każdy kolejny dzień jej życia jest walką o przetrwanie. Musi przyjmować nawet 8 tysięcy kalorii w ciągu doby, by w miarę normalnie funkcjonować. Jej maksymalna waga nigdy nie przekroczyła 27 kilogramów.

Zupełnie nie przejmuje się tym, że wzbudza sensację. Nie obraża się, gdy ktoś nazywa ją „najbrzydszą kobietą świata”. Zdaje sobie sprawę ze swoich wad, ale uśmiechem potrafi rozbroić każdy problem. Jest aktywną internautką. Na Facebooku systematycznie publikuje nowe zdjęcia, które mają nas oswoić z niepełnosprawnością, a także dodać otuchy. Skoro jej udaje się zachować dobry humor, to dlaczego nie Tobie?

Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez
Lizzie Velasquez

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2014 17:23
jest wesoła bo nikt od niej niczego nie oczekuje,proste!nie czuje ciśnienia,presji bo jest chora,choroba ją usprawiedliwia!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2014 14:07
jak to jest możliwe, że ona tak mało wazy i ma takie duże cycki
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 1) 29.10.2014 10:33
No było i to już kilka razy, sam tekst był podobny do tego, tylko tytuł artykułu był inny. Wtedy było bardzo dużo negatywnych komentarzy odnośnie autora artykułu. Ciekawe czy teraz też tak będzie?
odpowiedz
p (Ocena: 5) 29.10.2014 08:59
bylo juz to....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie