19-latka każdego dnia przez 40 minut SMAŻY SIĘ w solarium! Podoba Wam się efekt?

Jej groźne hobby kosztuje majątek.
19-latka każdego dnia przez 40 minut SMAŻY SIĘ w solarium! Podoba Wam się efekt?
21.10.2014

Ten przypadek jest najlepszym dowodem na to, że wprowadzenie granicy wieku dla korzystających z solariów jest wręcz niezbędne. Wciąż w wielu krajach, także Unii Europejskiej, po sztuczną opaleniznę może się zgłosić każdy. Nieświadome zagrożeń niepełnoletnie dziewczyny wyrządzają sobie krzywdę, która po latach może doprowadzić do najgorszego. Nasza bohaterka jest na najlepszej drodze ku temu, by zachorować na nowotwór skóry.

Hannah Norman została niedawno ogłoszona przez media największą tanorektyczką Wielkiej Brytanii. 19-latka nie tylko lubi ciemniejszy odcień skóry, ale jest wręcz od tego uzależniona. Jej obsesja wymknęła się spod jakiejkolwiek kontroli. Pierwszy raz odwiedziła solarium w wieku 14 lat. Sporadyczne wizyty przemieniły się w codzienny rytuał. Dzisiaj każdego dnia korzysta z usług 4 salonów, gdzie spędza ponad 40 minut (jedna sesja nie może trwać dłużej, niż 15 minut), a całość poprawia samoopalaczami.

Chociaż w Wielkiej Brytanii usługa ta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, jej nigdy nie poproszono o okazanie dowodu osobistego. Od 5 lat smaży się pod rakotwórczymi lampami. Ile to wszystko kosztuje? Poza zdrowiem, które wkrótce może odmówić posłuszeństwa, obsesja na punkcie opalenizny wymaga także nakładów finansowych. Hannah wydaje na solarium równowartość 5 tysięcy złotych miesięcznie!

Warto aż tak się poświęcać dla takiego wyglądu?

tanoreksja

Tak wyglądała Hannah kilka lat temu

tanoreksja

A tak po kilku pierwszych wizytach na solarium

tanoreksja

Aktualne zdjęcie nastolatki uzależnionej od sztucznej opalenizny

tanoreksja

19-letnia tanorektyczka

tanoreksja

19-letnia tanorektyczka

tanoreksja

40 minut na solarium każdego dnia to za mało. Całość należy poprawić samoopalaczem

tanoreksja

Czy taki efekt wart jest 5 tysięcy zł miesięcznie?

Komentarze (52)

Ocena: 4.4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2014 03:38
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Ola 24 (Ocena: 1) 23.10.2014 08:27
przeciez widac na jednym zdjeciu ze sie smaruje ... czego to nie napisze ta idiotyczna strona zeby przyciagnac ludzi ... nie wiem czy udostępnianie artykulow o samoopalaczu i robieniu loda chociaz troche odmieni dzisiejsza młodzież i wszystkie stare marchewy z solarium... dno.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 21:16
tak sie smaż na tym solarium a tłuszczu jeszcze nei wytopiła :D
odpowiedz
Podpis...ninka (Ocena: 5) 22.10.2014 20:05
Na solarium tluszczu z brzucha nie spali. Zamiast na solarium tovnabsilownie sie wybrac powinna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 22.10.2014 16:52
Pomarańczowa gruba świnia - tego jeszcze nie było.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo