Babcie z TATUAŻAMI: Sprawdź, jak wzory na ciele wyglądają po latach!

Wzory na pomarszczonej skórze wyglądają nieco inaczej...
Babcie z TATUAŻAMI: Sprawdź, jak wzory na ciele wyglądają po latach!
20.10.2014

Decyzja o zrobieniu tatuażu powinna być jedną z najbardziej przemyślanych w życiu. Wykonując trwały wzór na ciele nie możemy zakładać, że kiedy nam się znudzi, będziemy mogli go usunąć. To teoretycznie możliwe, ale w praktyce różnie bywa. Pozbycie się barwnika jest bardzo kosztowne, bolesne i nie zawsze przynosi oczekiwany skutek. Na skórze mogą pozostać jego resztki lub blizny po laserowym zabiegu. Jeśli już się tatuować, to na zawsze.

Wiele osób, które marzą o ozdobieniu ciała, powstrzymuje przed tym uzasadniona obawa. Dzisiaj, kiedy jestem młoda, tatuaż będzie wyglądał imponująco. Ale co stanie się z nim za kilkadziesiąt lat? Czy istnieje ryzyko, że barwnik zblednie i misterny rysunek przemieni się w bezkształtną plamę? A może zniszczy go marszcząca się skóra? Czy staruszek z taką ozdobą nie wygląda groteskowo?

Już nie musisz się nad tym zastanawiać. Możesz zobaczyć to na własne oczy. Prezentujemy bardzo dojrzałe panie, które przed laty zdecydowały się na „dziarę”. Ich ciała powinny być najlepszą odpowiedzią na wszelkie wątpliwości!

tatuaż na starość
tatuaż na starość
tatuaż na starość
tatuaż na starość
tatuaż na starość
tatuaż na starość
tatuaż na starość
tatuaż na starość
tatuaż na starość
tatuaż na starość

Komentarze (21)

Ocena: 4.52 / 5
gość (Ocena: 1) 17.11.2017 20:12
Eeeeee ok całkieem chumotystyczne xdddd
odpowiedz
Anna (Ocena: 1) 22.10.2014 20:21
No tak, bo każda starsza kobieta też musi być pociągająca, dlatego za młodu się nie tatuujmy, bo - a fe! - rozciągną się lub zblakną z wiekiem... I co z tego? Nie rozumiem, jakieś młodziaki mają je ochotę poobracać, że aż tak ich to oburza? Tak, to by były fajne dupy, ale szkoda, że mają te dziary? Wystarczy, że przez pół życia musimy wyglądać jak fotomodele, dajcie nam spokój na starość, na miłość boską. My jesteśmy ludźmi, a nie ozdobami, które muszą się wszystkim podobać. Żałosna jest w ogóle dyskusja o tym. Może lepiej pogadać o bezdomnych - niektórych zniesmacza ich wygląd i zapach - zabijmy ich! Chryste, porażka jakaś.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 02:06
Niektóre wyglądają super, inne słabo. Wszystko zależy od tego, jak prezentuje się cała kobieta. Tatuaż jest tylko dodatkiem.
odpowiedz
monia (Ocena: 5) 21.10.2014 21:03
Jak na swój wiek to te kobiety mają bardzo zadbane te tatuaże, widziałam sporo osób. które bardzo młodego wieku wyglądają tak, że im już nic nie pomoże. Jak ktoś robi tatuaż z głową a nie tylko na pokaz to będzie on efektowny nawet i w podeszłym wieku.
odpowiedz
egoistka (Ocena: 5) 21.10.2014 12:30
Jeżeli się dba o tatuaż ( nawilża, a w lato smaruje kremem z wysokim filtrem) to wcale nie musi on wyblaknąć. Bardziej zniesmacza mnie kobieta,która zrobiła sobie delfinka na brzuchy, a w ciąży wyrósł jej wieloryb.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo