O żadnej innej blogerce nie jest tak głośno: Poznajcie Felice Fawn!

Jest bardzo szczupła, fotogeniczna i... kontrowersyjna.
O żadnej innej blogerce nie jest tak głośno: Poznajcie Felice Fawn!
11.10.2014

W Polsce nie brakuje blogerek modowych, ale zdecydowana większość z nich niczym się nie wyróżnia. Możemy je lubić, a nawet podziwiać, wypowiadać się na ich temat krytycznie, albo ignorować. Żadna z nich nie wzbudza jednak takich emocji, jak pewna nastolatka z Wielkiej Brytanii. Poznajcie Felice Fawn – szafiarkę, modelkę i początkującą bizneswoman.

Pierwszy post na jej blogu pojawił się niemal dokładnie rok temu. Od tego czasu było ich zalewie kilka. O wiele bardziej aktywna Felice jest na Facebooku, gdzie zgromadziła prawie 200 tysięcy fanów i Instagramie z niemal 100 tys. obserwatorów. To dziewczyna-kameleon. Jednego dnia prezentuje się niczym pilna uczennica z dobrego domu, drugiego – wygląda jak demon, pozując na cmentarzu.

Jest bardzo zgrabna, szczupła, fotogeniczna i... niezwykle kontrowersyjna. Nie tylko ze względu na swoje wyraziste sesje zdjęciowe. Na stronie „Prawda o Felice Fawn” dowiadujemy się, że to tylko jej pseudonim, bo tak naprawdę nazywa się Lauren Cook. Autorzy zarzucają jej, że bardzo retuszuje swoje zdjęcia i wcale nie jest taka piękna, a na dodatek twierdzą, że oszukuje klientki swojego sklepu, w którym sprzedaje ubrania i dodatki. Niektóre przesyłki nie docierają pomimo wcześniejszej zapłaty.

Ile w tym prawdy? Trudno powiedzieć. Być może w rzeczywistości coś jest na rzeczy, a może to zwykła zawiść. Młoda Brytyjka zdaje się tym zupełnie nie przejmować... Zobaczcie, za co pokochali ją fani.

Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn
Felice Fawn

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 3.89 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2014 21:07
za chuda, ale owszem - fotogeniczna
odpowiedz
renia (Ocena: 5) 04.11.2014 22:30
są tez w pl chude blogerki poszukajcie sobie "ewydesign"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2014 11:14
widac ze troszkę taka kurew** alemoze sie myle,wlosy i usta swietne,pozazdroiścic.ogólnie demoniczna kobieta. i chyba ma sznyty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2014 23:38
Czy mi się zdaje czy ona ma sznyty? ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2014 21:28
Rok temu? Ja ją widziałam w Internecie już dobre kilka lat temu i już wtedy była dość rozpoznawalna...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie