Mirgaeva Galinka: Najzgrabniejsza dziewczyna na Instagramie? (Ma przepiękny brzuch!)

Jej profil obserwuje ponad milion osób. Mężczyźni dają jej 10 na 10 punktów w skali piękna.
Mirgaeva Galinka: Najzgrabniejsza dziewczyna na Instagramie? (Ma przepiękny brzuch!)
04.10.2014

Mirgaeva Galinka - jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej dziewczynie, koniecznie nadróbcie zaległości. Już wkrótce będzie o niej głośno! Ślicznotka, o której mowa, ma na Instagramie coraz większe grono fanów. Obecnie obserwuje ją ponad milion osób, a liczba ta stale rośnie.

Co tak przyciąga ludzi na jej profil? Oczywiście niesamowita uroda. Mirgaeva dostała od losu nie tylko śliczną twarz, ale i perfekcyjne ciało, którym zresztą bardzo lubi się chwalić. Uwagę przykuwają zwłaszcza jej umięśniony brzuch i idealne pośladki. Niezwykłą urodę dziewczyny dostrzegł również serwis maxim.com, który zaliczył ją do grona dziesięciu najpiękniejszych kobiet na Instagramie.

Koniecznie zobaczcie jej zdjęcia. Wielu facetów daje tej ślicznotce 10 na 10 punktów w skali piękna. Zgadzacie się z nimi?

Polecane wideo

Komentarze (45)

Ocena: 4.58 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 19.05.2015 22:57
Napisz komentarz...
odpowiedz
Jula (Ocena: 5) 04.04.2015 11:41
co ona ćwiczy ? fitness ???
odpowiedz
Kaja~ (Ocena: 1) 05.01.2015 01:34
Sczerze. Jestem bardzo zazdrosna. Laska ma kasę, czas, co widać po zdjęciach. Jestem zazdrosna o figurę, naprawdę piękna. Pozowana- ale piękna. Ma fajne slikony, fajny botox na ustach. Szkoda, że bez botoksu, pozy i slikonów nie byłaby już taka ciekawa. Z resztą, podejrzewam, że na żywo nie jest taka ciekawa. No ale cóż. Czasami, jak się spotyka takie ładne dziewczyny i z nimi rozmawia, to nagle wam brzydną. Z tej laski spływa narcyzm i tępota. Ale cóż- jej sprawa. W sumie to nawet dobrze, bo trzeba siebie kochać:) A tak btw- 10 na 10? No troszkę przesadzone. 10 to dostanie Salma Hayek, absolutnie Aishwarya Rai. Ewentualnie Angelina Jolie, chociaż nad nią też się chirurg nieźle namęczył. No. Ale sobie podciągnęłam poziom własnej wartości i ega. Cudowne uczucie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2014 06:16
Pff swiecic dupa kazdy umie...sszkoda ze nie bylaby taka slawna jakby wszytskie zdjecia wygladaly tak jak na zdjeciu w tych rolkach
odpowiedz
pyysia (Ocena: 4) 07.10.2014 23:08
A co ją tak gnie na tych zdjęciach? Epilepsja dopadła? :) Ciało ma fajne, ale twarz... współczuję.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie